درباره گروه آموزشی طلوع کمبریج

گروه آموزش خصوصی زبان های انگلیسی و فرانسه طلوع کمبریج

گروه آموزشی طلوع کمبریج تلاش می‌کند، با تکنیک و متد‌های به روز خود، یادگیری زبان را به طور ساده، عملی و بدون اغراق و تبلیغات غیر واقعی، به همراه اساتید برجسته و با تجربه به آموزش و راهنمایی زبان آموزان عزیز بپردازد.

در طلوع کمبریج کلاس‌ها بطور خصوصی برگزار می‌شود یا عمومی؟

کلاس‌ها به شکل خصوصی یا نیمه خصوصی توسط اساتید مجرب، با تجربه و در صورت نیاز با اساتید نیتیو ( native) در دوره‌های کوتاه مدت برگزار می‌شود.

جلسه اول چگونه برگزار می‌شود؟

جلسه اول رایگان است. استاد مشاور یا مدیر مجموعه به همراه استاد زبان مربوطه پس از مشاوره تلفنی بر اساس وقت آزاد زبان آموز با هماهنگی قبلی اجرا می‌شود.

قبل از جلسه اول دوره چه خدماتی به من می‌دهید؟

در عین حال قبل از جلسه رایگان یک مشاوره تلفنی خواهیم داشت تا استادی انتخاب شود که همه نیازها و خواسته‌های زبان آموز بر اساس هدف آموزش ( تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی- جنرال، تدریس خصوصی مکالمه تجاری، مکالمه برای سفر، برای پری آیلتس، آیلتس، تافل، تولیمو، ای پی تی، ت س اف، تف…) به درستی در کوتاه‌ترین زمان با بالاترین کیفیت بر آورده شود.

آیا بعد از جلسه اول رایگان، دوره آموزشی شروع می‌شود؟

پس از پایان جلسه اول زبان آموز تصمیم می‌گیرد با آن استاد ادامه دهد یا خیر. دلیل این فرصت فقط در صورت عدم برقراری ارتباط با استاد است که زبان آموز بتواند تجربه جلسه اول را با استاد دیگری هم در صورت لزوم داشته باشد. وگرنه همه اساتید ما از دانشگاه‌های معتبر با تجربه کافی در موسسات عمومی و خصوص متفاوت برای تدریس در زمینه مورد نظر بوده و کاملا مورد تایید ما هستند.

نقش مدیریت آموزش طلوع کمبریج در طول دوره آموزش زبان آموزان چیست؟

با توجه به تعیین سطح زبان آموز و ثبت نمره آن، هر 5 تا 10 جلسه مجددا مشاورین ما به کلاس مراجعه نموده و میزان سطح یادگیری زبان آموز مورد سنجش قرار می‌گیرد. هدف از انجام این پیگیری در امر آموزش شما این است که  اگر مشکلی در یادگیری ایجاد شد ما هم مطلع باشیم تا از طریق مشاوره با استاد زبان آموز مسیر یادگیری هموار و لذت بخشی را برای زبان آموزان فراهم کنیم.

ما را متفاوت از دیگران ببینید!

هدف ما روشی نوین با کیفیت است. زیرا ما بدنبال این مسیر هستیم تا انگیزه و اشتیاق زبان آموزان پس از 2 تا 3 جلسه بیش از پیش شود. شرایط ما در قرارداد کاملا متفاوت از بقیه موسسات است به طوری که مدیریت آموزشی، همواره در کل دوره با شما همراه است.

 • آزاده میردار
  آزاده میردار مدیر وب سایت و مشاورآموزشی
 • مریم میردار
  مریم میردار مدیر مجموعه خصوصی زبان طلوع کمبریج
  0
  تعداد اساتید
  0
  تعداد دانشجویان
  0
  تعداد دانش آموزان موفق
  % 0
  میزان رضایت مشتریان

  با ما تماس بگیرید

  02122074913
  شماره تماس مشاوره زبان
  همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
  ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
  رایتلیهای عزیز0922-327-6626

  نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید