آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه

آموزش گرامر پیشرفته فرانسه

آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه Grammaire à niveau avancé در آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه مباحث کلی و اصولی گرامر زبان فرانسه، راهکارهای پیشنهادی اساتید، و نحوه‌ی آموزش رده‌های سنی کودکان و بزرگسالان توضیح داده شد. در ادامه آموزش مقدماتی و در اینجا آموزش پیشرفته گرامر فرانسه شرح داده می‌شود. برای آشنایی شما با نحوه‌ی عملکرد مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج و  آشنایی با آموزش خصوصی گرامر فرانسه‌ و روش آموزشی اساتید مطالب زیر به اختصار ارائه می‌شود.


آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه

آموزش گرامر پیشرفته زبان فرانسه،مدرس در ابتدا هدف زیان‌آموز را از شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی گرامر فرانسه باید بداند. معمولا زبان‌آموزان اهداف متفاوتی از شرکت در کلاس خصوصی فرانسه دارند. اهدافی مثل:

 • مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان
 •  ادامه تحصیل در کشورهای فرانسوی زبان
 • شرکت در آزمون‌های سفارت و بین‌المللی،
 • شرکت در کلاس فرانسه به منظور یادگیری زبان‌های خارجی
 • شرکت در کلاس فرانسه به منظور سرگرمی یا گذران اوقات فراغت و …

« مدرسین آموزش خصوصی زبان فرانسه در طلوع کمبریج به این موضوع مهم توجه می‌کنند که قبل از شروع کلاس گرامر پیشرفته، به شرایط یادگیری زبان‌آموز از نظر اجتماعی و شخصی توجه ویژه داشته باشند. آیتم‌هایی مثل میزان یادگیری زبان‌آموز، علاقه و انگیزه، پشتکار و تمرین در انجام برنامه‌های آموزشی، مدت زمان که صرف یادگیری خواهد کرد و … برنامه‌های آموزشی پیرامون گرامر فرانسه را بطور مدون و تمرین‌های گرامری را در اختیار زبان‌آموز در کلاس‌های آموزش خصوصی طلوع کمبریج قرار می‌دهد. در انجام تمرین‌ها از زبان ‌آموز بخواهیم که متون را خلاصه‌نویسی کند.در  صورت تمایل وی بخش‌هایی را حفظ کند. سئوال ساختن در متون و یادداشت برداری از مباحث آموزشی، از جمله فعالیت‌هایی باید باشد تا زبان‌آموز بتواند با نظارت مدرس تمرین بهتری داشته باشد. انشاء نویسی و دیگر این که کتاب‌ها و متن‌های داستانی متناسب با سطح زبان آموز را به او پیشنهاد کنیم تا فعل‌ها و ساختارهای دستوری را در قالب متن فراگیرد و چه بسا آنها را در گفتار و نوشتار خود نیز به کار گیرد. امری که سایر مهارت‌های یادگیری زبان را نیز در او تقویت خواهد کرد. تکرار و بازپخش مکالمات موجود در فایل‌های صوتی متون نیز کمک شایانی به تلفظ صحیح صرف افعال و ساختارهای گرامری خواهد کرد ضمن این که اصطلاحات موجودی در مکالمات زندگی روزمره گنجانده شده است و این موضوع وی را قادر می‌سازد علاوه بر یادگیری زبان فرانسه برخی اصطلاحات عامیانه رایج را نیز فرا گیرد. » (استاد میترا جعفری)


آموزش زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج

در وب سایت طلوع کمبریج، تلاش می‌شود تا زبان‌آموزان و کاربران را با مفاهیم آموزشی زبان فرانسه، ازقبیل: آخرین مقالات آموزشی، آشنایی زبان‌آموزان با تکنیک‌های یادگیری زبان فرانسه، استراتژی‌های یادگیری زبان و مهارت‌های چهارگانه زبان فرانسه و تمرین‌های کاربردی زبان فرانسه آشنا شوند.

عناوین مهم آموزشی زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج شامل موارد زیر می‌باشد:

آموزش مکالمه زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج، در این بخش به مباحث مکالمه زبان فرانسه در زمینه‌های مختلف از لحاظ تئوریک و نمونه‌های آموزشی عملکردی مطالب آموزشی ارائه می‌شود. آموزش مکالمه فرانسه به زیر گروه‌های زیر تقسیم می‌شود:

 • آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر

آموزش گرامر زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج در بخش آموزش فرانسه، بخش دیگر به نام آموزش گرامر زبان فرانسه تشکیل شده است. در این قسمت درباره گرامر و دستور زبان فرانسه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته مطالب آموزشی در اختیار کاربران و زبان‌آموزان قرار خواهد گرفت. دربخش پیشرفته نیز ابتدا بخش آموزش متوسطه گرامر و دستور زبان سپس آموزش پیشرفته گرامر فرانسه ارائه خواهدشد. بنابراین، این بخش شامل موارد زیر می‌باشد:

 • آموزش مقدماتی گرامر زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه

آموزش درک مطلب زبان فرانسه

سایت طلوع کمبریج در بخش آموزش درک مطلب فرانسه دو سطح، آموزش مقدماتی و پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه تقسیم می‌شود. استرتژی‌های خواندن و درک مطلب زبان فرانسه، راهکارهای آموزشی دربهبود مهارت خواندن و درک مطلب در دوسطح مقدماتی و متوسطه – پیشرفته به شکل زیر قابل ارائه می‌باشد:

 • آموزش مقدماتی درک مطلب فرانسه
 • آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه

نحوه برگزاری آموزش خصوصی کلاس‌های تک نفره طلوع کمبریج

گروه آموزش خصوصی زبان‌های انگلیسی و فرانسه در طلوع کمبریج به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزشی مکالمه زبان انگلیسی متقاضیان خود می‌باشد. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر (منزل یا محل کار) زبان آموز بهره می‌برد. آموزش مکالمه زبان با توجه به نیاز زبان‌آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه‌ریزی می‌شود . مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان آموز از مجموعه و کلاس‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما  تدوین می‌کند. کلاس‌ها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود. در این جلسه زبان آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت ، آشنا می‌شود. پس از توافق طرفین و رضایت ازکیفیت کلاس و نحوه آموزش، جلسات آغاز می‌شود. لازم به ذکر است کلاس‌ها توسط مدیریت و مشاورین کاملا نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


زمینه فعالیت مرکزخصوصی زبان طلوع کمبریج

در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج، آموزش زبان‌های انگلیسی و فرانسه در حیطه‌های مختلف به صورت دوره‌های آموزشی فشرده‌ و کوتاه مدت برگزار می‌شود . کلاس‌های مکالمه با متد جدید توسط اساتید داخلی و خارجی تشکیل می‌شود .

لازم به ذکر است، کلیه کلاس‌ها بصورت تک نفره در محل کار یا منزل زبان‌آموز برگزار خواهدشد.

دوره‌های آموزشی در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج:

 • آزمون‌های انگلیسی TEF ,IELTS, TOEFI, TOLIMO ,EPT, MSRT, GRE, TCF و … توسط اساتید متخصص و باتجربه .
 • برگزاری کلاس‌های خصوصی مکالمه برای کودکان و بزرگسال از پایه تا پیشرفته
 • کلاس‌های ویژه مکالمات بازرگانی و تجاری ویژه تجار و مشاغل خاص
 • گرامر و دروس مدرسه و دانشگاه
 • ترجمه تخصصی انواع متون
 • ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی
 • ترجمه تخصصی مقالات جهت ارسال به ژورنال‌ها
 • ویرایش تخصصی مقالات علمی
 • ویرایش انواع متون انگلیسی
 • قبول ترجمه کتاب
 • آموزش ترجمه از مبتدی تا تخصصی با بهترین متدهای آموزشی
 • انجام پروژه‌های کلاسی رشته‌های مترجمی و ادبیات و آموزش انگلیسی

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  نیلوفر

  ممنون از توضیحاتتون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش زمان آینده نزدیک فرانسهزمان آینده نزدیک در زبان فرانسهگرامر فرانسه پیشرفته