آموزش مکالمه فرانسه در سفر

آزاده میردار
توسط

آموزش مکالمه فرانسه در سفر

آموزش مکالمه فرانسه در سفر

آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر را امروز قصد داریم برای‌تان شرح دهیم. قرار است از نحوه‌ی آموزش ما در کلاس‌های خصوصی، اهمیت آموزش مکالمه فرانسه در سفر، و نمونه تمرینی مکالمه فرانسه در سفر صحبت کنیم. در ادامه، شما را با عملکرد مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج و عملکرد این مجموعه آشنا نماییم. مثل همیشه امیدوارم از مطالب استفاده لازم را ببرید. همچنین، از خدمات آموزشی مرکز به خصوصی در کلاس‌های خصوصی آموزش مکالمه زبان فرانسه، شرکت نمایید.


آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر

آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر، همواره مورد توجه اساتید در آموزش زبان می‌باشد. با توجه به این که فرانسه کشوری پر بازدید در جهان است که سالانه هفتاد میلیون بازدیدکننده دارد و با تسلط به این زبان دیدار از پاریس و تمام نواحی آن و یا نواحی دیگر فرانسه زبان دنیا بسیار خوشایندتر خواهد بود. در ایران علاقمندی مردم به یادگیری زبان فرانسه روز به روز رو به افزایش است. دلایل زیادی برای تمایل مردم به یادگیری فرانسه وجود دارد که در مطالب پیشین، در قسمت اهمیت آموزش مکالمه زبان فرانسه به آن پرداخته شد. اما یکی از دلایل اصلی تمایل مردم به شرکت در کلاس‌های خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر، مهاجرت و انگیزه سفر مردم به کشورهای فرانسوی زبان می‌باشد.


اهمیت آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر

اهمیت آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر، یکی از مباحث مهمی است که در این نوشتار به آن خواهیم پرداخت. مکالمه زبان فرانسه در سفر یکی از بخش‌های جذاب و خواندنی در آموزش زبان فرانسه محسوب می‌شود. زبان‌آموز و مدرس هر دو از این بخش لذت خواهند برد. چه بسا مطالب آموزشی مکالمه زبان فرانسه در سفر در کلاس‌های خصوصی، تجربه شیرین یادگیری فرانسه را برای زبان‌آموزان دوست‌داشتنی و خاطره‌ساز می‌کند. از این رو، بر اهمیت آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر دو چندان خواهد شد.


آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر در کلاس‌های طلوع کمبریج

در کلاس‌های آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر درکلاس‌های طلوع کمبریج، شما به عنوان زبان‌آموز با کمک آموزش‌های تکنیکی مدرسین با تجربه‌ی ما سفر به کشور فرانسه و تجربه‌های پیش روی خود را بازبینی خواهید کرد. با گذراندن این دوره با عبارات، جملات کاربردی مورد نیاز در سفر به فرانسه و کشورهای فرانسوی زبان، آشنایی با اماکن تاریخی، موقعیت‌های گفتگوی قابل پیش‌بینی، برطرف کردن نیازهای ضروری شما به عنوان یک توریست، عبارات کاربردی در مراکز خرید و خدماتی، فرودگاه و سیستم حمل و نقل و بسیار مطالب آموزشی مورد نیاز یک توریست خارجی، آموزش داده می‌شود.


نمونه مکالمه تمرینی زبان فرانسه در سفر

نمونه مکالمه تمرینی زبان فرانسه در سفر، توسط دوست خوب و همکارم خانم جعفری استاد فرانسه جمع‌آوری و ترجمه شده است. با مرور نمونه‌ی مکالمه زبان فرانسه در سفر تا حدودی با عبارات و جملات فرانسه در سفر آشنا خواهید شد.

نمونه مکالمه تمرینی فرانسه در سفر، زیر در مورد توریست خارجی است که با دوستان خود به شهر نیس فرانسه سفر کرده است. از کارمند هتل سئوالاتی درباره اماکن دیدنی شهر نیس می‌پرسد.

آموزش مکالمه فرانسه در سفر

Accueil Parler Français Demander des renseignements… à l’office de Tourisme
La leçon
Lisez avec attention le dialogue. Puis jouez la scène.

درخواست اطلاعات… از دفتر گردشگری و توریستی

مکالمه زیر را با دقت خوانده و بر روی صحنه بازی کنید


Employée : Bonjour Madame, je peux vous aider ?

کارمند: سلام خانم، می‌توانم کمک‌تان کنم؟


Touriste : Oui ! C’est la première fois que je suis à Nice et je voudrais des informations sur la ville. J’y reste une semaine avec mes amies et nous voudrions visiter le maximum de choses.

گردشگر: بله، اولین بار است که من درشهر”” نیس “” هستم و اطلاعتی راجع به شهر می‌خواستم. من و دوستانم به مدت یک هفته در اینجا خواهیم بود و قصد داریم که از اکثر جاها دیدن کنیم.


Employée : Oui, soyez donc les bienvenues ! Tout d’abord, il faut voir la Place Massena, le cœur de la ville, le passage obligé entre la vieille ville et la ville nouvelle.Vous y verrez les 7 statues représentant les 7 continents : elles s’éclairent la nuit. Puis, il y a des fontaines, des pavillons, des fleurs. C’est très agréable.

کارمند: بنابراین همگی خوش آمدید. ابتدا لازم است که از میدان “ماسنا ” که در مرکز و دل شهر واقع است و گذرگاهی یا معبری ضروری بین شهر قدیمی و شهر جدید است دیدن کنید. در آنجا هفت پیکره یا مجسمه که نماد قاره ها هستند را خواهید دید. در طول شب روشن هستند. سپس فواره‌ها، پروانه‌ها و گل‌ها وجود دارند که بیشتر دلپذیرند.


Touriste : Parfait ! Vous avez mentionné la vieille ville, est-ce qu’il y a beaucoup de choses à voir dans ce quartier ?

گردشگر: عالی است! شما به شهر قدیمی اشاره کردید… آیا در این منطقه چیزهای زیادی برای بازدید وجود دارد؟


Employée : Oui, bien sûr. Le Vieux-Nice est la partie ancienne de Nice. C’est le quartier historique, très animé de jour comme de nuit. Vous serez ravie par les couleurs des façades, les boutiques, les œuvres d’art. L’Opéra, le Palais Lascaris, la Place Garibaldi, le cours Saleya et le vieux port de Nice sont les curiosités que vous devez absolument visiter.

کارمند:  بله. البته. نیس قدیم بخشی از نیس باستانی است که منطقه‌ای تاریخی است و منطقه‌ای بسیار سرزنده است که بازدید از آن در طول روز یا شب، هر دو جذاب است. از رنگ‌های فواره‌ها و مغازه‌ها و آثار هنری بسیار خوشحال خواهید شد. لازم است که اپرا و کاخ لاسکاری و میدان گاریبالدی, گردشگاه سالیا و بندر قدیمی نیس بسیار کمیاب هستند و می‌بایست از آنها دیدن کنید.


Touriste : D’accord, nous aimons nous balader et faire des courses mais est-ce que vous pouvez nous conseiller un musée ?

گردشگر: بسیارخب. دوست داریم که گردش کنیم و خرید کنیم اما می‌توانید یک موزه به ما معرفی کنید؟


Employée : Je vous conseille le musée Matisse qui possède une riche collection des oeuvres du célèbre peintre Henri Matisse. Si vous avez le temps, vous pouvez visiter aussi le Musée des Beaux-Arts, le Musée d’Art Moderne et celui d’Art Contemporain. Et puisque vous avez dit que vous aimiez vous balader, il faut que vous alliez sur la Promenade des Anglais, la plus grande avenue de France. Elle est bordée de plages publiques et privées, d’ hôtels et de villas. L’hôtel Negresco est incontournable. Il faut y jeter un œil.

کارمند: من موزه ماتیس را توصیه می‌کنم که مجموعه غنی از آثار مشهور نقاش ” هانری ماتیس ” را دارد. اگر وقت دارید می‌توانید از موزه هنرهای زیبا و موزه هنر نوین و هنر معاصر نیز بازدید کنید. و از آنجایی که گفتید، دوست دارید گردش کنید لازم است که که به گردشگاه انگلیسی که بزرگترین و عریض ترین خیابان فرانسه است. با سواحل خصوصی و عمومی و هتل ها و ویلاها محصور شده است. سری بزنید. هتل نگرسکو بسیار پرجاذبه است. و باید نظری به آن انداخت.


Touriste : Je vous remercie. Encore une question.Quelles sont les spécialités à ne pas manquer ?


Employée : Ah, il y en a beaucoup mais je vous conseille la socca. Essayez la fougasse, la tapenade et la salade niçoise ! Mais voilà une brochure sur la ville. Dans cette brochure, il y a des informations sur l’histoire de la ville, ses curiosités, sa gastronomie, les adresses pour les sorties nocturnes. Ceci est important : vous pouvez trouver aussi le plan d’accès et les moyens de transport qu’il faut utiliser.

 


Touriste : C’est très gentil et je vous remercie pour ces informations très utiles. Au revoir !


Employée : À votre service. Je vous souhaite un très beau séjour à Nice.


نحوه برگزاری آموزش خصوصی زبان فرانسه طلوع کمبریج

 

گروه آموزش خصوصی زبان‌های انگلیسی و فرانسه در طلوع کمبریج به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزشی مکالمه زبان انگلیسی متقاضیان خود می‌باشد. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر(منزل یا محل کار) زبان آموز بهره می‌برد. آموزش مکالمه زبان با توجه به نیاز زبان‌آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه‌ریزی می‌شود. مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان‌آموز از مجموعه و کلاس‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما  تدوین می‌کند. کلاس‌ها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود. در این جلسه زبان‌آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت ، آشنا می‌شود . پس از توافق طرفین و رضایت ازکیفیت کلاس و نحوه آموزش، جلسات آغاز میشود. لازم به ذکر است کلاس‌ها توسط مدیریت و مشاورین کاملا نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


زمینه فعالیت مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج

دوره‌های آموزشی در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج:

 • آزمون‌های انگلیسی و فرانسه TEF ,IELTS, TOEFI, TOLIMO ,EPT, MSRT, GRE, TCF و …. توسط اساتید متخصص و با تجربه .
 • برگزاری کلاس‌های خصوصی مکالمه برای کودکان و بزرگسال از پایه تا پیشرفته
 • کلاس‌های ویژه مکالمات بازرگانی و تجاری ویژه تجار و مشاغل خاص
 • گرامر و دروس مدرسه و دانشگاه
 • ترجمه تخصصی انواع متون
 • ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی
 • ترجمه تخصصی مقالات جهت ارسال به ژورنال‌ها
 • ویرایش تخصصی مقالات علمی
 • ویرایش انواع متون انگلیسی
 • قبول ترجمه کتاب
 • آموزش ترجمه از مبتدی تا تخصصی با بهترین متدهای آموزشی
 • انجام پروژه‌های کلاسی رشته‌های مترجمی و ادبیات و آموزش انگلیسی

آموزش زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج

 

در وب سایت طلوع کمبریج، تلاش می‌شود تا زبان‌آموزان و کاربران را با مفاهیم آموزشی زبان فرانسه، ازقبیل: آخرین مقالات آموزشی، آشنایی زبان‌آموزان با تکنیک‌های یادگیری زبان فرانسه، استراتژی‌های یادگیری زبان و مهارت‌های چهارگانه زبان فرانسه و تمرین‌های کاربردی زبان فرانسه آشنا شوند.

عناوین مهم آموزشی زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج شامل موارد زیر می‌باشد:

آموزش مکالمه زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج، در این بخش به مباحث مکالمه زبان فرانسه در زمینه‌های مختلف از لحاظ تئوریک و نمونه‌های آموزشی عملکردی مطالب آموزشی ارائه می‌شود. آموزش مکالمه فرانسه به زیر گروه‌های زیر تقسیم می شود:

 • آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر

آموزش گرامر زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج در بخش آموزش فرانسه، بخش دیگر به نام آموزش گرامر زبان فرانسه تشکیل شده است. در این قسمت درباره گرامر و دستور زبان فرانسه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته مطالب آموزشی در اختیار کاربران و زبان‌آموزان قرار خواهد گرفت. دربخش پیشرفته نیز ابتدا بخش آموزش متوسطه گرامر و دستور زبان سپس آموزش پیشرفته گرامر فرانسه ارائه خواهد شد. بنابراین، این بخش شامل موارد زیر می‌باشد:

 • آموزش مقدماتی گرامر زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه

آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

سایت طلوع کمبریج در بخش آموزش درک مطلب فرانسه دو سطح، آموزش مقدماتی و پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه تقسیم می‌شود. استرتژی‌های خواندن و درک مطلب زبان فرانسه، راهکارهای آموزشی دربهبود مهارت خواندن و درک مطلب در دو سطح مقدماتی و متوسطه – پیشرفته به شکل زیر قابل ارائه میباشد:

 • آموزش مقدماتی درک مطلب فرانسه
 • آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  نیلوفر

  توضیح خوبی در مورد مکالمه فرانسه بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر france travellingآموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفرمکالمه زبان فرانسه در سفر