آموزش زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان فرانسه

دوره آموزش زبان فرانسه france language teaching

چه میزان تمایل دارید آموزش زبان فرانسه را فرا گیرید؟ آموزش خصوصی فرانسه فرصتی را فراهم می‌کند تا با زیباییها و فرهنگ این زبان غنی و ارزشمند آشنا شوید. آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج بخش‌های مختلف زبان فرانسه مانند، مکالمه، گرامر و درک مطلب را با کادر مجرب آموزش زبان فرانسه آماده خدمات دهی به زبان آموزان است.


آموزش زبان فرانسه langue française

نحوه‌ی آموزش زبان فرانسه و شیوه‌ تدریس خصوصی فرانسه، متناسب با سن و میزان قابلیت و پشتکار زبان آموز متغیر است. واقعا یادگیری بهینه چگونه خواهد بود؟ فرانسویان در امر یادگیری زبان اصطلاح رایجی دارند: “زبان یعنی گوش”.
آنها معتقدند که برای یادگیری و ارتقای سطح زبان دیگر، تقویت و توجه به مهارت شنیداری امری واجب است؛ این امر به نوبه خود مهارت گفتاری زبان آموز و دیگر مهارتها را نیز تقویت خواهد کرد.

نحوه‌ی آموزش خصوصی زبان فرانسه در طلوع کمبریج، متناسب با سن، استعداد، وقت و روحیه زبان آموز نسبت به آموزش زبان است.
همانطور که می‌دانیم آموزش همراه با سرگرمی و بازی و رقابت، اشتیاق ذهن را افزایش می‌دهد.
در آموزش مکالمات رایج زبانی در سطح مقدماتی و پیشرفته می‌توان از ویدیوها، انیمیشن‌ها، فایل‌ آموزشی، پادکست‌ها و ترانه‌های فرانسه در سطوح مختلف آموزش زبان فرانسه نیز استفاده کرد.


اهمیت آموزش زبان فرانسه

اهمیت آموزش زبان فرانسه از این قرار است: از آنجاییکه در فرهنگ فرانسوی‌ها، خصوصیاتی مانند، ادبیات کلامی افراد، میزان تسلط فرد به زبان‌های خارجه به خصوص زبان فرانسه، هوش و ذکاوت، دیسپلین و رفتار متناسب با فرهگ فرانسوی را جزء دارایی‌های فردی محسوب می‌شود. لذا شخصی که قصد دارد کسب و کارش را در این کشور یا با فرانسوی زبانان دیگر دنیا آغاز کند، اولین و ضروری‌ترین نیاز فرد به فراگیری زبان فرانسه است.


آموزش مکالمه زبان فرانسه

مدرسین در آموزش مکالمه زبان فرانسه، با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های استاندارد آموزش زبان فرانسه تلاش می‌کنند تا یادگیری را با کیفیت مطلوب و روش ساده و آسان برای زبان آموز تسهیل نمایند.

مکالمات گردآوری شده در کتاب آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته مکالمه زبان فرانسه را به صورت تعاملی با زبان‌آموزان تمرین می‌کنند. مثلا با نمایش فایل‌های تصویری و یا ارایه تصاویری از اشخاص معروف (بازیگران، ورزشکاران و چهره‌های محبوب کارتونی و …) به بهبود گفتار زبان آموز کمک می‌کنند. بنابراین، مراحل بعدی مکالمات را بسوی علایق، سلایق و … زبان آموزان سوق می‌دهند.

آموزش  مکالمه زبان فرانسه طلوع کمبریج، یکی دیگر از بخش‌های آموزشی کادر فرانسه است. این سطح آموزشی شامل همه گروه‌های سنی به خصوص، نوجوانان، دانشجویان و بزرگسالان همچنین، متقاضیان شرکت‌کننده در دوره‌های آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه می‌باشد. اساتید در این دوره‌ها نکات خاصی را مد نظر قرار می‌دهند. استاد در آموزش فرانسه، در ابتدا با توجه به سطح دانش فرانسه فرد، پیش از شروع کلاس کتاب‌های مکالمه زبان فرانسه با سطح کیفی استاندارد و کاربردی را به زبان‌آموز معرفی می‌کند.

لغات مربوط به حمام در زبان فرانسه

لغات مربوط به حمام در زبان فرانسه از جمله دروس آموزش مکالمه مقدماتی زبان فرانسه است. برای موفقیت در یادگیری زبان فرانسه با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید. تدریس خصوصی زبان طلوع کمبریج متفاوت‌تر و [...]

مکالمه دو دوست در زبان فرانسه

مکالمه دو دوست در زبان فرانسه یکی از دروس کاربردی درس فرانسه است. اگر مایلید زبان فرانسه را با دقت و در کوتاه‌ترین زمان یاد بگیرید با ما در تماس باشید. در کلاس‌های مکالمه طلوع شرکت کنید و از [...]

مکالمه رسمی در زبان فرانسه

مکالمه رسمی در زبان فرانسه برای چه دوره‌های سنی مفید است؟ تدریس مکالمه زبان فرانسه در رده‌های سنی مختلف و دوره‌های مقدماتی و پیشرفته در طلوع کمبریج برگزار می‌شود. رشد ارتباطات و تکنولوژی، حرکت [...]

عبارات کوتاه فرانسوی

عبارات کوتاه فرانسوی چیست؟ قبلا بارها در مورد اصطلاحات فرانسوی برای شما مطلب آماده کردم. حتی درباره درس‌هایی مثل اصطلاحات فرانسوی در هتل، حرف زدیم. کلی جمله کاربردی برای شما پست درست کردم. عبارات [...]

مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

مکالمه مقدماتی زبان فرانسه از جمله دروس پایه در یادگیری زبان فرانسه است. تدریس فرانسه را با کمک استاد فرانسوی زبان تجربه کنید. مکالمه مقدماتی زبان فرانسه مختص سطوح بزرگسال و کودکان را در طلوع [...]


آموزش گرامر زبان فرانسه

نحوه‌ی آموزش گرامر زبان فرانسه می‌بایست متناسب با رده سنی زبان‌آموز باشد. مدرس می‌بایست به شکل اصولی به آموزش گرامر فرانسه بپردازد. مدرسین نباید فراموش کنند که در سطح آموزش فرانسه، از تشریح و بسط بیش از اندازه گرامر اجتناب کنند. در اینجا مطالب به اختصار و تیتروار مطرح می‌شود:

 1. استفاده از ابزارهای کمک آموزشی مثل، کتاب‌ها و متون آموزشی استاندارد متناسب با سطح زبان‌آموز بسیار الزامی است.
 2.  استفاده از متون و فایل‌های صوتی، تخصصی در زمینه جملات ساده و روزمره موجود به عنوان ابزار کمک آموزشی در دسترس اساتید، با این ابزارها گرامر فرانسه را می‌توان بطور غیر مستقیم و آسان‌تر آموزش دهیم.
 3. اشاره به مفاهیم پایه‌ای و کلی گرامر: ( تشریح و توضیح افعال کاربردی، مثل بودن، داشتن و ارتباط فاعل و فعل و…) و به مراتب پیشروی زمان‌ها را به صورت آرام و هدفمند، آغاز کرد.
 4. واژگان موجود در دیالوگ‌ها باید ساده باشند تا زبان آموز را با یک دشواری مضاف بر مقوله گرامر مواجه نکنند.
 5. پس از خلاصه‌گویی و تیتربندی نکات گرامری مربوط به هر درس به شنیدن دیالوگ‌ها می‌پردازیم.
 6. ریتم دیالوگ‌ها باید آرام باشد تا زبان آموز با استفاده از بازپخش آنها بتواند مقوله گرامر را به خاطر سپرده. بدین ترتیب همزمان مهارت درک مطلب نیز در او تقویت می‌گردد.

صفات ملکی در زبان فرانسه

صفات ملکی در زبان فرانسه بخش دیگری از درس تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه است. قبل از اینکه به این مبحث بپردازیم لازم است مروری کوتاه به صفات ملکی در انگلیسی داشته باشیم: This is my house. This is [...]

تدریس گرامر مقدماتی زبان فرانسه

تدریس گرامر مقدماتی زبان فرانسه را با شناسه‌های تعیین کننده جنسیت در دستور زبان فرانسه توضیح می‌دهم. مطمئنم این بخش کاربردی برای شما مفید واقع  خواهد شد، پس برای دوستان خود ارسال نمایید. کلاس‌های [...]

تدریس گرامر پیشرفته زبان فرانسه

تدریس گرامر پیشرفته زبان فرانسه ، با تمرین و مثال برای شما توضیح داده می‌شود. اگر دوست دارید در زمینه گرامر پیشرفته زبان فرانسه مهارت لازم را کسب نمایید، حتما در کلاس‌های خصوصی زبان فرانسه ما [...]

تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه

تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه در دو بخش مقدماتی و پیشرفته در سایت طلوع کمبریج برنامه‌ریزی شده است. افرادی که قصد دارند گرامر را در کنار مکالمه زبان فرانسه از پایه شروع کنند و متقاضیان آزمون‌های [...]


آموزش درک مطلب زبان فرانسه

در بحث آموزش درک مطلب زبان فرانسه، ایجاد انگیزه خواندن متون مختلف به ویژه همراه با شنیدن فایل‌های صوتی که دارای سطح‌بندی استاندارد و هدفمند، متناسب با دایره واژگانی فرد، از روش‌های بسیار کارآمد محسوب می‌شود. این روش در افزایش قدرت تحلیل شنوایی زبان آموز و بهبود درک مطلب زبان فرانسه فرد کمک شایانی می‌کند.
از بدو شروع فراگیری زبان فرانسه مدرس می‌بایست، مکالمات و تمرین‌های کتاب را با فایل صوتی درج شده در کتاب، تکرار کند. با تکرار و بازپخش این قبیل تمرین‌ها ذهن زبان‌آموز پردازش شده. همزمان مهارت شنیداری او به شنیدن ریتم و پیوند صوتی واژگان فرانسه عادت کرده و تقویت می‌شود. طوری که خود زبان‌آموز بتدریج از این که توالی واژگان را تکرار می‌کند به وجد آمده و انگیزه او برای فراگیری دو چندان خواهد شد. در پاره‌ای موارد خود او با تمایل فراوان درخواست می‌دهد فایل‌ها و اپلیکیشن‌های صوتی کوتاه و یا مبتدی و متعاقبا در سطوح متناسب با سطح فراگیری را همراه با متن موردنظر دریافت کند.

تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

هر آنچه درباره تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه می‌خواهید بدانید را در این پست آموزشی خواهید یافت. در آموزش خصوصی درک مطلب فرانسه با ما همراه باشید تا مهارت شما در این زمینه تکمیل شود. فهرست1 [...]سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2.5 (2 رای)
امتیاز نظرات 4.5 (2 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
 • زبان آموز
  معصومه

  چقدر عالیه این صفحه
  دستتون درد نکنه

 • زبان آموز
  kelideservat

  مفید بود !
  با سپاس از سایت خوب تان !

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس زبان فرانسه french teachingتدریس زبان فرانسهفرانسه