msrt چیست

آزاده میردار
توسط

msrt چیست

آموزش msrt چیست

MSRT چیست این عبارت مخفف Ministry of Science, Research and Technology به معنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. آزمون زبان MSRT با تلفظ ام اس آر تی و با نام پیشین MCHE، یک آزمون زبان انگلیسی است که توسط « سازمان امور دانشجویان » وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران به صورت ماهانه در تعدادی از شهرهای ایران برگزار می‌‌شود.

آزمون MSRT چیست

آزمون MSRT چیست ؟ آزمون ام اس آر تی سالانه به تعداد 10 بار برگزار می‌شود. شرکت در امتحان msrt محدودیت ندارد. اگر در یک امتحان قبول نشدید می‌توانید در آزمون بعدی شرکت کنید. اما داوطلبانی که نمرات آنها بالاتر از 75 باشد تا یکسال محروم از ثبت نام هستند چون ظرفیت آزمون MSRT فوق برای مراکز دانشگاهی و آموزشی بوده و آخرین حد نصاب مراکز فوق نمره 70 می‌باشد .

تعداد سئوالات MSRT

تعداد سئوالات MSRT صد 100 سوال است: 30 سوال شنیداری listening  که زمان پاسخ به آنها تقریبا 35 دقیقه است. 30 سوال گرامر با مدت زمان پاسخگویی 20 دقیقه.  40 سوال درک مطلب با مدت زمان 55 دقیقه.

برای دریافت کارت ورود به جلسه در بخش پروفایل خود در سایت سازمان سنجش می‌روید. سه روز قیل از روز آزمون ام اس آر تی، زمان دریافت کارت است. داوطلبان ساعت 8 و 15 دقیقه وارد جلسه می‌شوند. ساعت شروع آزمون 9 و 15 دقیقه صبح است.

جهت دریافت کارنامه نیاز به مراجعه حضوری نمي‌باشد داوطلبان مي‌توانند بعد از دریافت کارنامه از داخل پروفايلشان قسمت دریافت کارنامه آن را به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ارائه نموده و دانشگاهها مي‌توانند طبق بخشنامه شماره 42/1/197899 مورخ 30/2/1393 اداره کل بورس و اعزام دانشجویان خارج با شماره باركد (15 رقمی)نمونه کد رهگیری : http://msrt-exam.saorg.ir/Verify/111111111111111 كه در انتهای كارنامه درج گرديده است از طريق سامانه آزمون زبان قسمت صحت کارنامه تائيديه نتیجه شما را مشاهده نمایند .ضمنا” داوطلبانی که از قبل کارنامه را بصورت حضوری دریافت نموده‌اند باید مجددا” کارنامه را از پرو فایلشان دریافت نمایند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

لیست منابع آزمون MSRTمنابع آزمون MSRTآزمون تخصصی MSRTآموزش در كلاس زبان msrtكلاس زبان msrtآزمون تخصصی MSRT