کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی

برنامه کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی toloucambridge

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی فرصتی را فراهم می‌آورد تا شما در هر کجا که تنها به اینترنت دسترسی داشته باشید، بتوانید از محتوای آموزشی آن کانال استفاده ببرید. حقیقتا چه میزان از کانال‌های تلگرام آموزش زبان برای یادگیری مکالمه انگلیسی بهره بردید؟


برنامه کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی toloucambridge

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی طلوع کمبریج

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی طلوع کمبریج با هدف آموزش غیرمستقیم زبان انگلیسی راه‌اندازی شده است. مجموعه طلوع کمبریج عزم خود را جزم کرده تا با استفاده از روش‌های هدفمند، پویا و سرگرم کننده یادگیری زبان را راحت، سریع و کاملا لذت بخش نماید. شما هر کتابی از اصطلاحات را باز کنید با انبوهی از این اطلاعات روبرو خواهید شد که ابتدا به نظر خیلی جالب می‌آید ولی پس از مدت کوتاهی متوجه می‌شوید که تقریبا همه آن اصطلاحات را فراموش کرده‌اید و کاملا دلسرد و بی‌انگیزه از یادگیری زبان می‌شوید. بنابراین ما اندیشیدیم که بهتر است با استفاده از تصاویر متنوع به طور غیر مستقیم اصطلاحات و عبارات کاربردی را ملکه ذهن زبان آموزان کنیم. به طوری که لبخند بر لب آنها بنشیند و تلاش کردیم محتوای آموزشی در کانال تلگرام طلوع کمبریج علاوه بر آموزش جنبه‌ی سرگرمی هم داشته باشد و سبب دلزدگی زبان آموزان نشود. بهتر است اشاره کنم، گاهی برای آماده کردن یک عکس در کانال تلگرام طلوع ممکن است 30 دقیقه وقت صرف شود هر چند که پیدا کردن اصطلاحات جالب و تایپ آن و در نهایت پست آن در کانال تلگرام کاری است نه وقت زیادی می‌گیرد و نیاز به خلاقیتی خاص است، کافیست تجربه خوبی از تدریس زبان انگلیسی داشته باشید.


پستهای انگیزشی و اجتماعی

پست‌های انگیزشی و اجتماعی بخشی از مطالب قابل ارائه از سوی تیم آموزشی طلوع کمبریج است. جملات متفاوتی که جنبه روان شناسی، عاشقانه و اجتماعی و… دارد با دقت بالایی ترجمه و سپس در کانال گذاشته میشود که به دلیل جذاب بودن جملات انتخابی، در ارتقا مهارت درک مطلب و دایره‌ی لغات زبان آموزان بسیار ثمربخش است. وقتی کاربر سعی در تجزیه و تحلیل آن جملات دارد وقت زیادی را در کانال برای خواندن پستهای انگیزشی و اجتماعی سپری می‌کند و به طور ناخودآگاه درک زبانش بالا می‌رود انگیزه‌ای می شود که به یادگیری زبان روی آورد و خستگی یادگیری مکالمه را به طور کلی فراموش کند.


 پستهای آموزشی انگلیسی در سفر

بخش مهمی از پست‌های طلوع کمبریج انگلیسی در سفر است. از آنجا که یکی از مهم‌ترین دغدغه های همه ما استفاده از زبان در مسافرت‌های کاری و یا تفریحی است این بخش با استقبال زیادی از طرف زبان آموزان و اعضای کانال روبرو شده است. جملات بر اساس موضوع مربوطه مثلا فرودگاه، هتل، فروشگاه و استفاده از انواع وسایل حمل و نقل دسته بندی شده و با ترجمه دقیق در پست‌های جداگانه به شکل یک روز در میان در کانال تحت عنوان پست آموزشی انگلیسی در سفر، گذاشته می شود. جملات مربوط به یک موضوع به شکل‌های متفاوت ارسال میشود تا هر زبان آموز برای یک موقعیت یکسان، از جمله‌ای که احساس راحتی می‌کند استفاده کند.


پست‌های اشتباهات رایج در انگلیسی

بخش بعدی اشتباهات رایج در زبان است که بسیار اهمیت دارد. چون وقتی ما می‌خواهیم زبان دوم یاد بگیریم امکان اشتباه و مقایسه ناخودآگاه با زبان اول بسیار متداول است. اشتباهات رایج در پست‌های کانال به شکل ساده و گویایی این مشکل را مرتفع می‌کند.


هدف کانال تلگرام آموزش زبان طلوع کمبریج تقویت زبان، زبان آموزان در دو سطح پایه و متوسط است. البته آموزش زبان با استفاده از متد کاملا ضروری است چون اگر کسی گرامر ضعیفی داشته باشد در بعضی موارد نادر، خواندن برخی اصطلاحات یا جملات ماندگار هم سخت و طاقت فرسا می‌شود. برای یادگیری زبان دوم یا سوم باید با آن زبان زندگی کرد. باید به شیوه‌های مختلف تماشای فیلم، خواندن کتاب داستان، مجله‌های سرگرم کننده و همینطور عضو شدن در کانال‌های آموزش زبان انگلیسی با ایده‌هایی برای برطرف کردن سختی خواندن زبان از حداقل زمان حداکثر بهره را برد. امید داریم در گروه آموزشی طلوع کمبریج بتوانیم بالاترین خدمات آموزشی را به زبان آموزان ارائه نماییم.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
نوشته های اخیر
دیدگاه
  • زبان آموز
    محمد

    عالیه عالی

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تست کد نویسی ساختار پست