BIT در زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

BIT در زبان فرانسه

اصطلاح BIT در زبان فرانسه

BIT در زبان فرانسه چیست؟ این عبارت یکی از علائم اختصاری در زبان فرانسه می‌باشد. دانستن مخفف سازی عبارات در یادگیری زبان خارجی کمک می‌کند تا یک عبارت طولانی را سریعتر به ذهن بسپارید. در ادامه معنی و شکل کامل عبارت BIT در فرانسه را می‌خوانید.


معادل BIT در زبان فرانسه

معادل BIT در زبان فرانسه Bureau International du Travail ay است. در فارسی سازمان بین‌المللی کار ترجمه می‌گردد. در انگلیسی نیز ILO نامیده می‌شود. سازمان ملل متحد دارای موسسات مختلفی است که ناظر بر عملکرد هر یک از این موسس‌ها می‌باشد. سازمان بین‌المللی کار BIT یکی از موسسات تخصصی سازمان ملل متحد است.BIT به امور مربوط به کار و کارگران می‌پردازد. این سازمان در سال ۱۹۱۹ و در نتیجه مذاکرات کنفرانس صلح پاریس تأسیس شد.


اداره / سازمان بین‌المللی کار

B.I.T: Bureau International du Travail ay


مقر سازمان بین‌المللی کار در شهر ژنو در کشور سوئیس است. این سازمان هر سال در ماه خرداد کنفرانسی برگزار می‌کند.


تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی فرانسه برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (5 امتیاز دهی)
نمایش 6 دیدگاه
 • زبان آموز
  علی

  BIT رو با bit اشتباه گرفتم 😁

 • زبان آموز
  samira

  اوکی

 • زبان آموز
  sara

  چه جالب

 • زبان آموز
  akram

  fbi میشه چی؟

 • زبان آموز
  mitra

  دونستنش مهم نیست

  • زبان آموز

   مربوط به تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه است.

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش علامت اختصاری C.E.E در زبان فرانسهعلامت اختصاری C.E.E در زبان فرانسهمکالمه تجاری فرانسهمخفف اتحادیه تجارت آزاد اروپا به زبان فرانسهاتحادیه تجارت آزاد اروپا به زبان فرانسهمکالمه تجاری فرانسه