5 گام موفقیت در آزمون آیلتس استاد رضا جعفری

آزاده میردار
توسط

5 گام موفقیت در آزمون آیلتس استاد رضا جعفری

آموزش ایلتس طلوع

فراگیر بودن و اهمیت ارائه مدارک مربوط به تسلط بر زبان انگلیسی امروزه امری ضروری و بدیهی برای دانشجویان خواهان ادامه تحصیل در خارج از کشور و همچنین شاغلین محترم داخلی جهت دریافت ارتقاء کاری به امری بدیهی و ضروری تبدیل شده است با 5 گام موفقیت در آزمون آیلتس استاد رضا جعفری به این موضوع می پردازیم. سالانه مقالات و کتب متعددی درباره روش مطالعه آزمون‌های مرتبط با آزمون‌های انگلیسی (IELTS-TOEFL iBT) در سرتاسر دنیا ارائه می‌شود. این آزمونها گاها باعث ایجاد نگرانی و سردرگمی‌های فراوان برای داوطلبان این آزمون‌ ها شده است. اینجانب با تجربه بیش از هشت سال سابقه تدریس در این حوزه مراحل آموزشی کاملا مرتبطی را که مربوط به آماده سازی داوطلبین عزیز جهت دریافت نمره مطلوب می‌باشد را گرده‌آوری کرده، که به شرح زیر از پایه تا پیشرفته ارائه می‌نمایم.

5 گام موفقیت در آزمون آیلتس – استاد رضا جعفری از طلوع کمبریج

1.مرحله اول (English File-Beginner)

آموزش ایلتس طلوع

این کتاب در بردارنده پایه‌ای‌ ترین نکات مربوط به زبان انگلیسی می‌باشد که باعث ایجاد زیربنای ابتدایی در زبان‌آموزان شده است. در انتهای کار بر روی این کتاب، نه تنها زبان آموز قادر خواهد بود، نکات ساده گرامری را فراگرفته، همچنین توانایی بیان امور روزمره خود را نیز افزایش دهد.

2.مرحله دوم (Key Objective)

آموزش آیلتس طلوع

این کتاب نسبت به کتاب سطح اول، دارای مطالب بیشتر و همچنین سطح بالاتری بوده که دارای بیست فصل می‌باشد. هر کدام از این فصل‌ها در ارتباط با موضوعی خاص بوده و به زبان آموز این فرصت را می‌دهد که در گستره ای از موضوعات دیدگاه‌ها و علوم مربوطه را کسب نماید.

3.مرحله سوم (Complete IELTS 5-6.5)

آموزش ایلتس طلوع

این کتاب در واقع سطع اولیه در شناخت آزمون می‌باشد. تمرینات، مطالب و بخش‌های این کتاب به گونه‌ای طراحی شده که زبان‌آموز را نسبت به بخش‌های مختلف آزمون آشنا ساخته و تکمیل این کتاب و تسلط بر مطالب و بخشهای مربوط به آن می‌تواند داوطلب را به حداقل نمره 6 برساند.

4.مرحله چهارم (Complete IELTS 6.5-7.5)

گام آخر در جهت کسب نمره بالای 7 مطالعه کتاب ذکر شده می‌باشد. در واقع دارای جامع‌ترین بخش‌های امتحانی، گستره‌ی فراوان در دایره لغات، ساختارهای انگلیسی پیشرفته همچنین منابع شنیداری قوی بوده که تسلط بر تمام بخش‌های آن می‌تواند لزوما به معنای کسب نمره 7 و یا بالاتر در آزمون شود.

5.مرحله پنجم (Cambridge IELTS Tests)

آموزش آیلتس طلوع

تست‌های اصلی و کاملا استاندارد کتاب‌های دانشگاه کمبریج برای آزمون آیلتس در کتاب‌های دوازده جلدی این دانشگاه که معمولا بصورت سالانه عرضه می‌شود، وجود دارد. پرداختن به سئوالات مربوطه و نوع سئوالات همچنین زمانبندی دقیق برای انجام سوالات، برای داوطلبان کاملا ضروری است. انجام دقیق معیارهای مربوطه میتواند یک شبیه‌سازی کامل برای آزمون اصلی باشد.

در کنار مراحل و کتب ذکر شده،کتابهای مکملی نیز به داوطلبین معرفی می‌ شود که پرداختن به هر کدام از آنها منحصرا برای هر کدام از مهارت‌ها میباشد نیز می‌تواند نقش بسزایی در پیشبرد پیشرفت داوطلبین و سوق سریعتر آنها به نمره دلخواه داشته باشد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    سمیرا

    فوق العاده بود دست استاد جعفری درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آزمون IELTSدوره های آموزشی آزمون آیلتس IELTSآزمون تخصصی IELTSآموزش نوشتن در ایلتسنکات مهم پیرامون مهارت Writing در آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTS