یادگیری گرامر زبان فرانسه چگونه است

آزاده میردار
توسط

یادگیری گرامر زبان فرانسه چگونه است

محتوای یادگیری گرامر زبان فرانسه چگونه است

یادگیری گرامر زبان فرانسه چگونه است ؟ این پرسش برای تعداد زیادی از زبان آموزان مبتدی مطرح است. اگر تا حدودی زبان انگلیسی می‌دانید! اگر می‌توانید به راحتی مکالمه انگلیسی داشته باشید! خبر خوب این است که آموزش مکالمه زبان فرانسه برای شما آسان‌تر است. در یادگیری فرانسه پیشنهاد می‌کنیم به وجه تمایز و شباهت بین دو زبان توجه کنید. حتما سرعت یادگیری و درک شما از زبان شیرین فرانسه بیشتر می‌شود.

یادگیری گرامر زبان فرانسه چگونه است

یادگیری گرامر زبان فرانسه چگونه است ؟ گرامر زبان فرانسه تا حدودی به زبان‌های اسپانیایی و ایتالیایی شباهت دارد. اگر در حال یادگیری زبان فرانسه هستید باید حواستان به نکات دستوری زبان باشد. توجه به جنسیت کلمات genders, افعال و اصوات nasal sounds نکته حائز اهمیت است.

بعضی از vowels اصوات آکسانت دارند. برخی از افعال irregular هستند.

être – to be

avoir – to have

aller – to go

venir – to come

برخی از واژگان با پسوند ly- در انگلیسی ختم می‌شوند. در فرانسه پسوند ement- داریم. بنابراین با تبدیل هر یک به اتنهای کلمات، هر کدام را بررسی کنید. به مثالهای زیر دقت نمایید:

rapidement – rapidly

exactement – exactly and so on.

It won’t work every time, but it can help!

این قاعده همیشه درست نیست. اما بهتر است یادآور شویم در برخی موارد درست عمل می‌کند.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

واژگان مشترک در انگلیسی و فرانسهمکالمه فرانسه مقدماتیحالش خوب است در زبان فرانسهگرامر فرانسه مقدماتی, مکالمه فرانسه مقدماتی