یادگیری زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

یادگیری زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسه توسط زبان آموزان در رده‌های سنی مختلف در دو دوره‌ی مقدماتی و پیشرفته در طلوع کمبریج برگزار می‌شود. رشد ارتباطات و تکنولوژی، حرکت انتقالی جوامع از سنتی به جوامع الکترونیک، وجود فضای اجتماعی مجازی، همه را ترغیب به یادگیری زبان‌های مختلف به خصوص یادگیری مکالمه زبان فرانسه کرده است. فارغ از دلایل ذکرشده، زیبایی، جذابیت، و غنی بودن زبان فرانسه را نباید فراموش کرد. 

یادگیری دوره مقدماتی فرانسه

تدریس مکالمه مقدماتی زبان فرانسه بسیار متفاوت با زبان انگلیسی است. برای اینکه فرانسه یاد بگیرید، از ابتدا باید هدف شما مشخص شود. به گفته خیلی از مدرسین این زبان، تدریس نوشتن با صحبت کردن در زبان فرانسه کاملا متفاوت است. اگر قرار است مکالمه زبان فرانسه را فراگیرید با توجه به بررسی خیلی از اساتید مشهور فرانسوی، تاکید بر یادگیری این زبان به همراه فایل‌های صوتی است. در دوره  تدریس مکالمه مقدماتی فرانسه مدرسین تاکید بر گوش کردن به هر نوع فایل صوتی ندارند. زیرا معتقدند فایلهای صوتی باید با ریتم و سرعت پایین بیان شود. البته این فایلها باید مرتبط با رده سنی و سطح زبان فرانسه زبان آموز انتخاب شود.

یادگیری دوره پیشرفته زبان فرانسه

اگر مایلید از شیوه‌ی تدریس مکالمه پیشرفته زبان فرانسه در طلوع کمبریج بدانید و با نمونه تمرین درس‌های مکالمه پیشرفته آشنا شوید. محتوای تدریس مکالمه پیشرفته زبان فرانسه را با دقت مطالعه کنید. شیوه تدریس مکالمه پیشرفته زبان فرانسه طلوع کمبریج، یکی دیگر از بخش‌های آموزشی کادر فرانسه است. این بخش آموزشی شامل همه گروه‌های سنی به خصوص، نوجوانان، دانشجویان و بزرگسالان همچنین، متقاضیان شرکت‌کننده در دوره‌های آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه می‌باشد. به عنوان با نمونه تمرین زیر آشنا شوید. برای گفتن قصد داشتن از معادل زیر فرانسه و انگلیسی استفاده کنید:

Va-t-elle au café? Is she going to the cafe?

او قصد دارد به کافه برود؟

Va-t-elle à Paris? Is she going to Paris?

آیا او قصد دارد به پاریس برود؟

Va-t-elle au restaurant? Is she going to the restaurant?

آیا او قصد دارد به رستوران برود؟

Va-t-elle à Lyon? Is she going to Lyon?

آیا او قصد دارد به لیون برود؟

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

وارد شدن به زبان فرانسهمکالمه فرانسه پیشرفتهمکالمه تصادف ماشین در زبان فرانسهمکالمه فرانسه پیشرفته