کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسی

آموزش کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسی

کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسی یکی از درس‌های پیشنهادی ما از مجموعه آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی است. اگر به تازگی در محیط انگلیسی زبان مشغول به کار شدید درس کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسی را از دست ندهید. تدریس خصوصی زبان را در طلوع کمبریج با ما همراه باشید.

کنفرانس تلفنی conference calls

کنفرانس تلفنی conference calls چیست؟ کنفرانس تلفنی در زندگی اجتماعی و شغلی افراد بخشی از مراودات روزمره محسوب می‌شود. اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید. اگر نگران این نوع اصطلاحات مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی هستید. شاید برعکس علاقمند هستید که کنفرانس تلفنی conference calls درستی داشته باشید؟ پیشنهاد می‌کنم مدیریت حرفه‌ای و ماهرانه این نوع مکالمات تلفنی را فراگیرید. چون بسیار پراهمیت است.

شروع کنفرانس تلفنی Beginning the call

شروع کنفرانس تلفنی Beginning the call همان لحظه اول مکالمه شماست. در این زمان باید نشان دهید که پشت خط هستید. شما بطور مصمم و محکم صحبت خود را آغاز می‌کنید. مثال زیر را بخوانید و با صدای بلند تکرار کنید:

Call leader: Hi everyone, this is [name]. I am the [position] at [company]. I am calling in with [names and positions of people who are joining in leading the call]. Please introduce yourself and state your position.

لیدر پشت تلفن: سلام به همگی، من…هستم. من…(شغل) در شرکت (اسم شرکت) هستم. من با (اسامی اشخاصی که در این تلفن لیدر همراهند). لطفا خودتان و موقعیت شغلی خود را معرفی کنید.

You: Hi, this is [your name and position].

شما: سلام من (اسم و شغل) هستم.

در ادامه دیگر شرکت‌کنندگان نیز خود را معرفی می‌کنند.

Call leader: It sounds like everyone is on the line, so we will get started.

لیدر تلفن: به نظر می‌آید همه پشت خط هستند، پس شروع کنیم.

سئوال کردن از شخص که چیزی را تکرار کند / آرام‌تر بگوید:


Asking for someone to repeat something/slow down

در یک کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسی یا حتی به زبانهای دیگر ممکن است سر و صدایی ایجاد شود. تعدادی از افراد ممکن است همزمان صحبت کنند. گاهی اوقات واقعا سخت است که متوجه همه نکات در مکالمه شوید. پس در این شرایط شاید لازم باشد از کسی تقاضا کنیم که چیزی را دوباره تکرار کند تا همه متوجه شوند.

دریک کنفرانس تلفنی به زبان انگلیسی اگر فردی در حال صحبت کردن است، و شما موضوع یا نکته‌ای از بحث را از دست می‌دهید. یا اینکه یکی از افراد خیلی سریع صحبت می‌کند؛ منتظر باشید تا طرف صحبتش را متوقف کند و سپس سوال کنید.

Sorry [name], I did not catch that last part. Would you mind repeating yourself for me?

متاسفم (اسم فرد)، من آن قسمت را متوجه نشدم. اگر زحمتی نیست لطفا تکرارش کنید؟

تمام کردن تلفن Ending the call

تمام کردن تلفن Ending the call در بخش پایانی کنفرانس تلفنی است. قبل از تمام کردن صحبت تلفنی خوب است که خداحافظی کنیم. همچنین ممکن است بخواهید یا نیاز باشد که نکات اصلی بحث را دوباره به شکل خلاصه تکرار کنید و فهرست‌وار outline قدم‌های بعدی که قرار است بردارید را بیان کنید.

Call leader: I believe this concludes our call. Thank you, everyone, for joining us.

لیدر تلفن: به نظر من تلفن ما به پایان رسیده. متشکرم از همه که با ما در این گفتگو حضور داشتند.

همانطور که در بالا اشاره شد، درس امروز با عنوان کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسی برای افراد شاغل از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اینکه در جایگاه شغلی خود موفق‌تر شوید آموزش مکالمه انگلیسی خود را بهبود بخشید. برای مطالعه بیشتر پیشنهاد می‌کنم درس‌های زیر را مرور کنید:

مکالمه تلفنی دفتر کار انگلیسی

آموزش مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی

مکالمه تلفنی انگلیسی با معنی فارسی

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تدریس شروع کردن جلسه در زبان انگلیسیشروع کردن جلسه در زبان انگلیسیمکالمه تجاریمکالمه اظهار عقیده در زبان انگلیسیمکالمه تجاری