کنترل مجدد پاسخ‌ها در آزمون تافل

آزاده میردار
توسط

کنترل مجدد پاسخ‌ها در آزمون تافل

کنترل مجدد پاسخ‌ها در آزمون تافل یکی از نکات مهمی است که در آزمون بهتر است رعایت کنید. برای اینکه در روز آزمون به درستی به سوالات پاسخ دهید، پیشنهاد می‌کنم در کلاس‌های آماده سازی برای تافل شرکت کنید. با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید تا با بهترین اساتید طلوع کمبریج آشنا شوید.

کنترل مجدد پاسخ‌ها در آزمون تافل

کنترل مجدد پاسخ‌ها در آزمون تافل از سری درس‌های استراتژی موفقیت آمیز در تافل است. اگر در امتحان تافل به سوالات پاسخ دادید وقت اضافه آوردید! بهتراست به این نکته کلیدی توجه کنید:

Double-Check Your Answers

اگر وقت اضافی در بخش ریدینگ دارید، جواب‌ها را دو بار چک کنید. این روش کمک می‌کند تا سوالاتی را که بطور تصادفی پاسخ ندادید را پیدا کنید. با کنترل مجدد پاسخ‌ها شما مطمئن خواهید شد که به همه سوالات پاسخ داده‌اید. بارها تکرار کردیم در امتحان تافل نمره منفی نداریم پس نگران نباشید.

بهتر است یادآور شویم، چک کردن دوباره سئوالات خیلی مفید است: چون به شما کمک می‌کند تا یک بار دیگر با زاویه دید متفاوت جواب‌ها را چک کنید.

اگر به جواب اطمینان ندارید می‌توانید دوباره به بررسی سئوال مربوطه بپردازید. آن را دوباره با دقت بیشتری جواب دهید. دوباره متن را بخوانید و شاهد احتمالی که را از دست داده‌اید، مورد بازبینی دوباره قرار دهید.

بیشتر بخوانید:

پیدا کردن شاهد در متن انگلیسی

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

سئوالات مشکل در آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFLتمرین مهارت لیسنینگ در تافلآزمون تخصصی TOEFL