کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران

آزاده میردار
توسط

کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران

برگزاری کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران

کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران دارای چه ویژگی‌های متمایزی است؟ آموزش زبان فرانسه به خصوص دوره‌های تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه برای زبان آموزان همواره با چالش و مشکلات زیادی روبرو بوده است. لذا برای حل این مشکل تدابیر خاصی در طلوع کمبریج صورت پذیرفته شده است که در ادامه به خلاصه‌ای از آن اشاره می‌شود.

کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران

کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران برای عزیزانی مهیا شده است که در این مناطق ساکن هستند. زبان آموزانی که در نواحی خاص تهران مشغول به کار هستند ممکن است به دنبال کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران یا دیگر مناطق باشند. از این رو مدیریت آموزشی طلوع کمبریج تلاش کرده است تا بین  زمان‌بندی کلاس و وقت استاد برنامه‌ریزی مناسب نماید.

کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران توسط آموزش خصوصی طلوع کمبریج طی دوره‌های 35 جلسه‌ای برگزار می‌شود.

نکته ارزشمند دوره‌های آموزشی ما وجود اساتید باتجربه و حتی نیتیو فرانسوی در کلاس‌ها است. ما با تضمین روش‌ها و متدهای آموزشی روز فرانسه شما را در رسیدن به هدفتان در مسیر یادگیری هر چه بهتر زبان فرانسه یاری می‌کنیم.

کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران را با جلسه اول رایگان آغاز می‌کنید. این جلسه به منظور تعیین سطح دانش زبان زبان آموز صورت می‌گیرد. ضمنا معرفی منابع آموزشی، روش و تکنیک‌های تدریس و …. بطور مفصل توضیح داده شود.
طلایی‌ترین ویژگی مجموعه ما این است که در صورت عدم رضایت زبان آموز استاد جایگزین انتخاب خواهد شد. پیگیری مدیریت خانم مریم میردار و همکاران در طول دوره کاملا دقیق و به شکل منظم انجام می‌شود. زیرا اعتقاد داریم نتیجه درست مهم‌ترین تبلیغ برای ماست.

در کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در صورت نیاز جلسات فوق العاده برقرار می‌شود. این جلسات اصولا جهت چک کردن زبان آموز و محک زدن او نیز معیار خوبی بنظر می‌رسد. نهایتا عدم پیشرفت زبان آموز توسط مشاورین بررسی می‌شود زیرا هدف ما جلب رضایت زبان آموزان است.

برای شرکت در کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهران فرصت را از دست ندهید. همین حالا با ما تماس بگیرید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

تماس مشاوره

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای تدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر در تهرانتدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر در تهرانمکالمه زبان فرانسه در سفر, مکالمه فرانسه مقدماتیآموزش رزرو میز در رستوران به زبان فرانسهرزرو میز در رستوران به زبان فرانسهمکالمه فرانسه مقدماتی