کلاس خصوصی مکالمه زبان فرانسه تضمینی

آزاده میردار
توسط

کلاس خصوصی مکالمه زبان فرانسه تضمینی

دوره کلاس خصوصی مکالمه زبان فرانسه تضمینی

اگر به دنبال کلاس خصوصی مکالمه زبان فرانسه تضمینی هستید راه را درست آمدید. با برگزاری جلسه رایگان و حق انتخاب شما در تعیین استاد مورد نظر خود، یادگیری زبان فرانسه را با اطمینان سپری کنید. فراموش نکنید نظارت و سنجش مدیریت آموزشی در کلاسهای خصوصی طلوع کمبریج آموزش را برای شما آسان‌تر می‌کند. پس کلاس خصوصی مکالمه زبان فرانسه تضمینی را نزد ما تجربه کنید. همین حالا تماس بگیرید و از بسته‌های تخفیف ویژه باخبر شوید.

کلاس خصوصی مکالمه زبان فرانسه تضمینی

کلاس خصوصی مکالمه زبان فرانسه تضمینی یکی از کلاسهای آموزشی زبان در طلوع کمبریج است. با شرکت در این کلاسها فرانسه را در کمترین زمان بطور اصولی و با کیفیت بالا آموزش می‌بینید. زیرا اساتید با تحصیلات عالیه و حتی نیتیو به عنوان راهنما در کنار شما در طول دوره حضور دارند. پیشنهاد ما این است برای یک جلسه رایگان در دوره‌های آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه شرکت کنید تا با متد و روش تدریس مدرسین طلوع کمبریج آشنا شوید. در ادامه با بخش کوچکی از آموزش خصوصی مقدماتی مکالمه زبان فرانسه آشنا شوید:

فیلر《Filler》چیست؟

همه‌ی زبان‌ها دارای یک سری عبارات، کلمات کوتاه یا صداهای خاصی هستند. این عبارات به تنهایی معنای خاصی ندارد. نام  این عبارات fillers words است. فیلرها یا تکمیل کننده‌های زبان انتقال‌دهنده سیگنال، مکث یا حالت صحبت کردن گوینده را نشان می‌دهند.

به بیان دیگر هروقت نمی‌خواهید صحبت خود را ادامه دهید، دنبال یک واژه می‌گردید. اگر قصد ندارید بطور مستقیم جمله‌ای را بیان کنید. مثلا می‌خواهید بین کلام خود سکوتی داشته باشید. پس به سراغ فیلرهای زبانی می‌روید.

در زبان انگلیسی fillers مانند”Well…”     “So…”    “Anyway…”  است.

امروز قرار است با تعدادی از این فیلرها در زبان فرانسه آشنا شوید:


alors…
so, then…

پس …


allez…
right then…

درسته پس …


eh bien…
well…

خوب …


enfin…
well…

خوب …


bon ben…
well, anyway…

خوب، بهرحال


c’est-à-dire…
what I mean is…

منظورم اینست …


vous savez…
you know…

می‌دانید …


tu sais…
you know…

می‌دانید …


euh…
er / um ..

آاااه….


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

تماس مشاوره

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش رزرو میز در رستوران به زبان فرانسهرزرو میز در رستوران به زبان فرانسهمکالمه فرانسه مقدماتیگفتن آب و هوا در زبان فرانسهآب و هوا در زبان فرانسهمکالمه فرانسه مقدماتی