کلاس خصوصی آیلتس

آزاده میردار
توسط

کلاس خصوصی آیلتس

برگزاری کلاس خصوصی آیلتس

اگر مایلید کلاس خصوصی آیلتس را با اساتید ما در طلوع کمبریج تجربه کنید حتما مطلب امروز را از دست ندهید. استاد جعفری استاد برجسته و باسابقه در تدریس آزمون‌های زبان انگلیسی بخصوص آیلتس، تافل و آزمونهای داخلی، درباره کلاس خصوصی آیلتس برای ما صحبت می‌کنند:

کلاس خصوصی آیلتس در طلوع کمبریج

کلاس خصوصی آیلتس در طلوع کمبریج چطور تدریس می‌شود؟ با توجه به ظرافت آزمون آیلتس و البته پیچیدگی‌های این آزمون، اکثر زبان‌آموزان این روزها کلاس خصوصی آیلتس را به گروهی ترجیح می‌دهند و تمایل دارند، ایرادات و مشکلاتی که خصوصا در بخش‌های گفتاری و نوشتاری دارند را در کلاس‌های شخصی خود با اساتید برگزار نمایند. البته با توجه به نوع آزمون و مسائلی که در آن موجود است کلاس آیلتس تصمیمی منطقی به نظر می‌رسد.

 

برگزاری کلاس‌های خصوصی آیلتس  عموما این مزیت را دارد که استاد و زبان آموز سلایق خود و همچنین ایده‌ها و نظرات خود را در جلسات بگنجانند. همچنین از مزیتهای دیگر اینگونه کلاس‌ها تطبیق‌پذیری‌های زمانی و امکان ایجاد تغییراتی در زمانبندی برگزار کلاس است که در کلاسهای عمومی چنین امکانی عملا فراهم نیست.

تمرکز مدرس بر روی یک یا دو زبان آموز نکته مهم دیگری است که باید به آن اشاره کرد. در حالیکه در کلاسهای عمومی این توجه و تمرکز روی دیگر زبان آموزان نیز به اشتراک گذاشته می‌شود اما در کلاس خصوصی آیلتس زبان آموز می‌تواند از تمام توجهات مدرس به خود سود ببرد.

 

در کلاسهای خصوصی آیلتس که توسط اینجانب انجام می‌گیرد تعاملات و پرسش و پاسخ‌های دو جانبه بین شاگرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در واقع هر گونه فعالیتی در کلاس باید منجر به این شود که زبان آموز نهایتا بتواند جملات و عبارات را تولید نماید و در نهایت در صورت وجود مشکل توسط مدرس تصحیح شود و بارها و بارها جملات شبیه سازی شده توسط زبان آموز ایجاد شود تا در نهایت ساختار و شکل صحیح جملات در ذهن غالب بندی شود.

 

در اینگونه کلاس‌ها عموما تکالیف در غالب امور شنیداری و خواندنی به زبان آموز ارائه می‌شود و انتظار می‌رود که زبان آموز با توجه به تکالیف ارائه شده در جلسه بعدی به مدرس بازخورد دهد تا بتواند از این طریق ایرادات جمله‌سازی و همچنین کلمات جدید را برطرف نماید.

تدریس خصوصی آیلتس در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی آزمون آیلتس در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی باتجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (5 امتیاز دهی)
نمایش 5 دیدگاه
 • زبان آموز
  sara

  سلام خسته نباشید.ممنون از این توضیح کامل و جامع ای که در اختیار ما گذاشتید

 • زبان آموز
  akram

  ممنو از لطفتون خانوم میردار لطفا از مدرسین این آزمونتون هم بگید که رتبه چند رو آوردن

 • زبان آموز
  mitra

  خیلی جالب بودبرام خیلی خوب از چگونگی تدریس این آزمون گفتید .ممنون از توضیحاتتون

 • زبان آموز
  elham

  ای کاش یه لیستی از اساتید و رنج قیمتیتون هم میزاشتید که ادم تکلیفش مشخص باشه با خودش و جیبش

 • زبان آموز
  elham

  ای کاش یه لیستی از اساتید و رنج قیمتیتون هم میزاشتید که ادم تکلیفش مشخص باشه با خودش و پولای جیبش

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

اعلام زمان برگزاری آزمون آیلتسزمان برگزاری آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTSویژگی آیلتس تضمینیآیلتس تضمینیآزمون تخصصی IELTS