کلاس خصوصی آنلاین مکالمه انگلیسی

آزاده میردار
توسط

کلاس خصوصی آنلاین مکالمه انگلیسی

کلاس خصوصی آنلاین مکالمه انگلیسی را با کمک اساتید زبده و باتجربه طلوع کمبریج با نظارت مدیریت خانم میردار تجربه کنید.

کلاس خصوصی آنلاین مکالمه انگلیسی

کلاس خصوصی آنلاین مکالمه انگلیسی همواره برای مشتاقان به یادگیری زبان انگلیسی فرصت ایده آلی را فراهم می‌کند تا زبان‌آموزان در کمترین زمان بالاترین راندمان را از یادگیری زبان انگلیسی داشته باشند.

در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج در حیطه تدریس زبان در بخش انگلیسی به مباحث مکالمه، گرامر و درک مطلب پرداخته شده و کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی متناسب با نیاز زبان آموزان برگزار می‌شود. در دوره‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی موارد زیر آموزش داده می‌شود.

کلاس آنلاین مکالمه انگلیسی بر سه بخش مکالمه مقدماتی، مکالمه پیشرفته، مکالمه تجاری انگلیسی، و در نهایت تدریس خصوصی آنلاین انگلیسی در سفر را شامل می‌شود.

در هر بخش مباحث آموزشی مختص آن بخش ارایه می‌شود. مثلا مکالمه تجاری پیرامون موضوعاتی مثل مکالمه تجاری در دفتر کار، مکالمات تجاری دیر رسیدن بر سر کار و …که در سایت قابل دسترسی هستند.

تدریس زبان انگلیسی در سفر درباره مکالمات و عبارات کاربردی مورد نیاز یک توریست در خارج از کشور است. موضوعاتی مثل مکالمه در ایستگاه قطار، رستوران، فرودگاه، گمرک و … . در ادامه نحوه‌ی تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در این لینک توضیح داده می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کاربرد work on در انگلیسیمکالمه پیشرفتهکاربرد I’m thinking of در انگلیسیمکالمه پیشرفته