کلاس آزمون آیلتس

آزاده میردار
توسط

کلاس آزمون آیلتس

برگزاری کلاس آزمون آیلتس

کلاس آزمون آیلتس با هدف آمادگی در آزمون آیلتس در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج تشکیل می‌شود. زبان آموزان تنها با شرکت در جلسه اول رایگان متوجه تفاوت نحوه خدمات دهی طلوع با دیگر مراکز خصوصی خواهند شد. با ما تماس بگیرید تا از خدمات ویژه برخوردار شوید.

کلاس آزمون آیلتس در طلوع کمبریج

کلاس آزمون آیلتس در طلوع کمبریج به شکل آموزش خصوصی آیلتس در تهران برگزار می‌شود. این دسته از کلاسها بطور حضوری تک نفره یا بیشتر بستگی به تقاضای زبان آموزان دارد.

آموزش بطور خصوصی در منزل، دفتر یا شرکت زبان آموز ارائه می‌شود. جلسه اول رایگان است. سئوالات متداول شرکت کنندگان آزمون آیلتس در این جلسه پاسخ داده می‌شود. با استاد آیلتس مربوطه یک قرار ملاقات با زبان آموز هماهنگ می‌کنیم تا تعیین سطح صورت گیرد و معرفی بهترین منابع آیلتس، روش و تکنیک‌های تدریس….بطور مفصل توضیح داده شود.
بر اساس سطح زبان آموز از جلسه ای 80 هزارتومان به مدت 1.5 ساعت برای یک دوره 35 جلسه‌ای قرارداد بسته می‌شود. شهریه به شکل اقساط دریافت می‌شود. نحوه پرداخت به شکل توافقی است.

در دوره خصوصی آیلتس در صورت عدم رضایت زبان آموز استاد دیگری جایگزین می‌شود و بابت جلسات ( تا 3 جلسه) شهریه‌ای دریافت نمی‌شود. پیگیری اینجانب و همکاران در طول دوره کاملا دقیق و به شکل منظم انجام میشود. پس از 5 یا جلسه بسته به اینکه زبان آموز چه دوره‌ای را شروع می‌کند و در چه سطحی است؛ جلسات رایگان برگزار می‌شود. هدف از تشکیل این جلسات و کلاس آزمون آیلتس این است تا مطمئن شویم پلن آموزشی که برای زبان آموز برنامه ریزی کردیم عملی شده یا خیر.

این جلسات اصولا جهت چک کردن زبان آموز و محک زدن او نیز معیار خوبی بوده تا بهترین روش یادگیری آیلتس توصیه شود. در صورتی که زبان آموز از روند کار راضی نباشد جلساتی رایگان برگزار می‌شود تا دلیل عدم پیشرفت زبان آموز بررسی شود و رضایت زبان آموز بطور کامل برآورده شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آموزش خصوصی آیلتس در تهرانآموزش خصوصی آیلتس در تهرانآزمون تخصصی IELTSمحتوای آموزش آیلتس در سعادت آبادآموزش آیلتس در سعادت آبادآزمون تخصصی IELTS