کجاها به زبان فرانسه صحبت می‌کنند

آزاده میردار
توسط

کجاها به زبان فرانسه صحبت می‌کنند

آیا در انتخاب زبان سوم خود تردید دارید؟ قبل از آن بهتر است بدانید کدام مناطق از جهان به فرانسه صحبت می‌کنند. با خواندن پست حاضر شما را به اهمیت و عمومیت این زبان آشنا می‌کنیم.

کجاها به زبان فرانسه صحبت می‌کنند

به راستی کجاها به زبان فرانسه صحبت می‌کنند ؟ زبان فرانسه یک زبان کاربردی در کل دنیا به شمار می‌آید. بیش از دویست میلیون نفر در پنج قاره جهان به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. صحبت کردن به زبان فرانسه در 68 کشور و حکومت رایج است. زبان فرانسه دومین زبان پرطرفدار بعد از زبان انگلیسی است. زبان فرانسه رتبه نهم زبان و کاربردی‌ترین زبان در جهان را داراست. فراموش نشود که زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی جزء زبانهایی به حساب می‌آید که می‌توان در هر کشوری فرا گرفت.

زبان فرانسه یکی از خانواده‌های زبان هندی اروپایی می‌دانند. حدود 190 میلیون نفر در جهان به عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند. حروف الفبا در این زبان 26 حرف است. از زبان‌های مختلفی مانند لاتین، آلمان و اسکاندیناوی در آن به کار برده می‌شود.

به دلیل حضور فرانسویان در اقصی نقاط دنیا، و فعالیت استعمارگونه این کشور، زبان فرانسه در نقاط مختلف جهان به عنوان زبان رسمی و اول صحبت می‌شود. قاره افریقا این جمعیت بالاتر از دیگر نقاط جهان هستند. 11 فرانسوی زبان‌ها در دنیا در افریقا به سر می‌برند. از این رو زبان فرانسه، زبان رسمی اتحادیه افریقا می‌باشد.

بهتر است یادآور شویم زبان فرانسه زبان رسمی در کشور فرانسه و برخی از کشورهای اروپایی می‌باشد. در موناکو، لوکزامبورگ، برخی از مناطق بلژیک و هلند. در استان کبک Québec کانادا. در بخش‌هایی از شمال و مرکز افریقا. ویتنام، کلمبیا، ماداگاسگار زبان فرانسه گسترش یافته است. در بعضی از مناطق در امریکا، مثل Maine و Louisiana جوامع فرانسوی زبان ساکن هستند.

با این تفاسیر بر کسی پوشیده نیست که آموزش زبان فرانسه در دنیا فراگیر و عمومی شده است. آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه را در کنار اساتید نیتیو و باتجربه فراگیرید. با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید تا از شیوه آموزش و نحوه نظارت مدیریت آگاه شوید.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش مکالمه دو دانشجو به زبان فرانسهمکالمه دو دانشجو به زبان فرانسهمکالمه فرانسه پیشرفتهطنز و آموزش زبان فرانسهمکالمه فرانسه پیشرفته