چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم

آزاده میردار
توسط

چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم

تدریس چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم

چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم؟ پرسشی است که روزانه داوطلبین آیلتس از ما می‌پرسند. به همین دلیل تصمیم گرفتم از اساتید آیلتس طلوع کمبریج خواهش کنم تا در این زمینه توضیحاتی بدهند. استاد رضا درّی یکی از مدرسین باتجربه ما در این باره توضیح می‌دهند:

چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم، آیلتس تضمینی

چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم، آیلتس تضمینی چیست؟ کسب نمره 6.5 و یا 7 در آزمون آیلتس برای بسیاری از افراد یک هدف مهم و در بعضی از موارد یک رویا به شمار می‌رود.  این روزها شاید ترکیب واژه آیلتس تضمینی یا چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم به گوش شما نامانوس نبوده و شما نیز حتماً تبلیغات متنوع در این زمینه نظیر آیلتس 9 در کمتر از دو ماه و مواردی نظیر این را دیده و شنیده‌اید.

اجازه دهید صادقانه، صریح و یکبار برای همیشه ادعای درست یا نادرست بودن آیلتس تضمینی 7 و در مواردی 9 را که از جانب افراد و موسسات فعال در این زمینه مطرح می‌شود را راستی‌آزمائی کنیم.

سوای نام و شهرت موسسه‌ای که شما قصد ثبت نام و شرکت در دوره‌های خصوصی آیلتس آنرا دارید حقیقت اینست که آموزش آیلتس بصورت تضمینی شاید کار بسیار دشواری باشد. اما دور از دسترس نیست.  بازدهی هر کلاسی ارتباط مستقیم با چند فاکتور اساسی دارد. آموزش زبان انگلیسی و یا آموزش هر زبان دیگری نیز ازین قانون کلی مستثنی نمی باشد.

بیائید باهمدیگر به بررسی عوامل تاثیرگذار در نتیجه نهائی بپردازیم.

به راستی مجددا این پرسش مهم را تکرار می‌کنم. چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم؟ فاکتورهای دخیل در بازدهی بالای کلاس‌ها و حصول اهداف برنامه‌ریزی شده زبان آموز به طور کلی در قالب 4 جز اصلی قابل دسته بندی کردن است

  1. دانش حرفه‌ای استاد و میزان تسلط وی به مباحث. این فاکتور در مورد آیلتس شامل دانش زبانی جنرال وی و سطح تسلط ایشان به نحوه تدریس اسکیل‌های چهارگانه می‌شود. لازم به ذکر است این مساله در آیلتس مورد سنجش قرار داده می‌شود.
  2. توانائی استاد در انتقال مطالب به صورت اصولی، سیستماتیک و پله به پله ( Step by step ). قابل یادآوری است که استراتژی‌های مناسب برای پوشش دادن تمامی اسکیل‌ها در این قسمت مطرح شده است. استاد می‌بایست  میزان آمادگی زبان آموزان در هرجلسه را آنالیز کند. ارزیابی پیشرفتشان در هر کدام از اسکیل‌ها، برنامه‌ریزی دقیق و منسجمی در طول زمان تعیین شده ارائه دهد.
  3. شناخت استاد ازضعف‌ها و نقاط قوت شاگردان و سعی در برطرف کردن نقاط ضعف آنها به کمک تمرین‌های کلاسی و غیرکلاسی به فراخور شرایط موجود.
  4. میزان علاقه و پشتکار زبان آموز نقش بسیار مهمی در گرفتن نتیجه دارد. بدون تمرین و پشتکار کافی رسیدن به نمره دلخواه امکانپذیر نمی‌باشد.

با تجزیه و تحلیل مطالب فوق این مطلب را نیز باید متذکر شد که یادگیری زبان انگلیسی و تکنیک‌های آن پروسه‌ای زمانبر می‌باشد. حقیقتی که می شود با قطعیت در مورد آن نظر داد اینست که رسیدن به نمره 8 برای فردی که در سطح 4 یا حتی 5 قرار دارد در 2 ماه کاری غیر ممکن و نشدنی است. ولی در صورت پشتکار و ممارست و بهره‌گیری از اساتید خبره این کار در بازه زمانی یک تا دو سال کاملاً شدنی است. هر چند نیازمند تلاش بسیار مضاعف و روحیه‌ای خستگی ناپذیر است.

با تجربه‌ای که در برگزاری کلاس با زبان آموزان سطوح مختلف پیدا کرده‌ایم. حصول اهداف زیر برای زبان آموزان با انگیزه و پشتکار قوی در بازه زمانی اشاره شده هدفی کاملاً ممکن و منطقی می باشد.

 


سطح اولیه زبان آموز                                سطح مورد انتظار                        زمان مطالعه و شرکت در کلاس


نمره 4 آیلتس                                    12 ماه           (Pre intermediate)مبتدی نمره 2 آیلتس


نمره 6.5 آیلتس                                   6 تا 8 ماه                     (Intermidiate) متوسط و نمره 4


پیشرفته و نمره 6.5                                  نمره 7.5 و یا 8 آیلتس                              3 تا 4 ماه


اگر واقعا به دنبال پاسخ این سوال هستید که چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم پیشنهاد می‌کنم توجه کنید. در صورتیکه شما نیز در مسیری که انتخاب کرده‌اید مصمم هستید. احساس می‌کنید جهت رسیدن به هدفتان
نیازمند یاری اساتید خبره در این زمینه اید. آموزشگاه طلوع کمبریج با بهره گیری از اساتید بنام آیلتس، نصف مسیر
رسیدن شما به نمره دلخواهتان را هموار خواهد نمود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای آموزش آیلتس در شمال تهرانآموزش آیلتس در شمال تهرانآزمون تخصصی IELTSساختار آموزش آیلتسساختار آموزش آیلتسآزمون تخصصی IELTS