چگونه جلسه اداری را شروع کنیم در انگلیسی

آزاده میردار
توسط

چگونه جلسه اداری را شروع کنیم در انگلیسی

آموزش چگونه جلسه اداری را شروع کنیم در انگلیسی

چگونه جلسه اداری را شروع کنیم در انگلیسی ؟ اگر شاغل هستید. و بدنبال تقویت زبان انگلیسی خود هستید. پست آموزشی امروز را از دست ندهید. در سایت آموزشی رایگان طلوع کمبریج با دروس آموزشی تجاری زبان انگلیسی آشنا شوید. و در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید.

چگونه جلسه اداری را شروع کنیم در انگلیسی

چگونه جلسه اداری را شروع کنیم در انگلیسی ؟ پرسشی است که این روزها زیاد مورد توجه زبان آموزان شاغل قرار می‌گیرد. شاید بارها شده برای شرکت در یک جلسه اداری پیشنهاداتی به همراه داشتید. اما از شرکت در جلسه و صحبت سر باز زنید. البته فراموش نکنید منظورم از جلسه کاری، یک جلسه به زبان انگلیسی است. ممکن است با خود بگویید «من تا حدودی به انگلیسی می‌توانم صحبت کنم.» اما در یک جلسه اداری دچار اضطراب می‌شوید؟ بهتر بگویم شما اشتباه نمی‌کنید.

شرکت در جلسات اداری به زبان انگلیسی

شرکت در جلسات اداری به زبان انگلیسی ملزم به دانستن اصطلاحات کاربردی در جلسات اداری است. مثلا برای نحوه‌ی شروع جلسه اداری در زبان انگلیسی نیاز است با تعدادی اصطلاح مثل عذرخواهی کردن به دلیل غیبت همکارتان یا مطرح کردن بخش‌های مختلف جلسه و … آشنا شوید. در این رابطه سراغ مثال دیگری می‌رویم. مثلا می‌خواهید در ابتدای صحبت خود درباره شروع جلسه حرف بزنید.

به نظر شما در شروع کردن جلسه در زبان انگلیسی بهتر است از کدام عبارات استفاده کنیم؟ در جلسات اداری معمولا نیاز به معرفی افراد و نقش‌های آنها دارید. به مثال توجه کنید:

(name of participant) has agreed to take the minutes

( اسم شرکت کننده) توافق کردند که گزارش از کار را بدهند.

(name of participant) has kindly agreed to give us a report on …

( اسم شرکت کننده) با لطف خود گزارشی را به ما ارائه می‌دهند.

برای شروع جلسه به مثال‌ها دقت بفرمایید:

Let’s start the meeting.

اجازه دهید جلسه را شروع کنیم.

So, if there is nothing else we need to discuss, let’s move on to today’s agenda.

اگر سخنی نیست، اجازه دهید به دستور جلسه امروز برسیم.

If we are all here, let’s get started / start the meeting / start.

اگر همه حضور دارند، جلسه را شروع کنیم.

در ادامه پاسخ به پرسش مطرح شده در پست امروز تحت عنوان چگونه جلسه اداری را شروع کنیم در زبان انگلیسی، سراغ سوال بعدی می‌رویم. به نظر شما کدام یک از جملات کاربردی انگلیسی برای شروع جلسه صحیح‌تر است؟ بله جواب شما یکسان است. هر سه مورد درست است. اما شما بنا به نیاز خود در جلسه از جملات متفاوتی استفاده می‌کنید.

بنابراین به منظور تقویت مهارت مکالمه در جلسات اداری، تدریس خصوصی مکالمه زبان تجاری در مرکز طلوع کمبریج را با اساتید مجرب و نیتیو تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید. برای مطالعه بیشتر درباره چگونه جلسه اداری را شروع کنیم در انگلیسی به پست‌های زیر را بخوانید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش مکالمه غیر رسمی در دفتر کار در زبان انگلیسیمکالمه غیر رسمی در دفتر کار در زبان انگلیسیمکالمه تجاریآموزش سئوال کردن در جلسه اداری در انگلیسیسئوال کردن در جلسه اداری در انگلیسیمکالمه تجاری