چه خبر به زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

چه خبر به زبان انگلیسی

اصطلاح چه خبر به زبان انگلیسی

تا حالا فکر کردید چه خبر به زبان انگلیسی به چند شکل بیان می‌شود؟ این عبارت جز 11 احوالپرسی ضروری در زبان انگلیسی است. مکالمات کاربردی خوب هستی به انگلیسی و سلام به زبان انگلیسی کمک می‌کند تا در این زمینه تمرین بیشتری داشته باشید. برای اینکه مکالمه انگلیسی روان و خوبی داشته باشید پیشنهاد می‌کنم اصطلاح چه خبر به انگلیسی را بخوانید.


اصطلاح چه خبر به زبان انگلیسی 

اصطلاح چه خبر به زبان انگلیسی را در سه شکل برای شما توضیح می‌دهم. این اصطلاحات نحوه بیان غیر رسمی ?how are you است. معمولا وقتی از این عبارت استفاده می‌کنید که شخص مقابل را قبلا هم دیدید. اغلب مردم در انگلیسی با nothing یا not much پاسخ می‌دهند. اگر فکر می‌کنید قرار است با شخص قابل خود مکالمه کوتاهی داشته باشید، می‌توانید با چند جمله کوتاه از خودتون و زندگی صحبت کنید. سپس بعد از آن صحبت، شما می‌پرسید: ?what about you.


What’s up?

 What’s new?

 What’s going on?

چه خبر؟


تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (3 امتیاز دهی)
نمایش 3 دیدگاه
 • زبان آموز
  mitra

  سلام من همیشه برای پیدا کردن کلامات روز مره به انگلیسی مشکل داشتم که از وقتی سایت شمارو دیدم مشکلم حل شده.کارتون عالیه

 • زبان آموز
  afsaneh

  من امروز توی خونه از داداش کوچیکم که از بیرون اومده بود گفتم What’s new? امیدورم از این متنهای کاربردی بزارید تا بتونیم توی زندگی روزمره بکارببریم

 • زبان آموز
  elham

  متن انگلیسی هم میزاشتید تا ببینیم چطور از این سوال بسیار عالی و کاربردی باید استفاده کنیم.ممنون از مطالبتون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

اصطلاح حالتون چطوره در زبان انگلیسیحالتون چطوره در زبان انگلیسیمکالمه مقدماتیآموزش خوشحالم می‌بینمت به زبان انگلیسیخوشحالم می‌بینمت به زبان انگلیسیمکالمه مقدماتی