چطور در امتحان تافل به سوالات پاسخ دهیم؟

آزاده میردار
توسط

چطور در امتحان تافل به سوالات پاسخ دهیم؟

آموزش چطور در امتحان تافل به سوالات پاسخ دهیم؟

چطور در امتحان تافل به سوالات پاسخ دهیم؟ قبل از خواندن پست آموزشی امروز، امیدوارم درس‌های قبلی را مرور کرده باشید. همانطور که می‌دانید برای گرفتن نمره مطلوب استراتژی‌های موفقیت آمیز در تافل را به شما معرفی کردیم. در این درس بطور مجزا هر استراتژی جداگانه توضیح داده می‌شود. امروز هم قرار است درباره نحوه پاسخ به سوالات صحبت کنیم.

چطور در امتحان تافل به سوالات پاسخ دهیم؟

چطور در امتحان تافل به سوالات پاسخ دهیم؟ در این درس به شما گفته می‌شود که کدام سوالات در پاسخ دهی ارجحیت دارد. امیدوارم در امتحان تافل نمره رضایت بخشی کسب کنید. در این پست سوالات به دوسته تقسیم شده است. متن‌های سخت و آسان یا متوسط. برای جواب دادن به پرسش‌های هر متن بهتر است کدام یک را انتخاب کنید؟

سئوالات مشکل را رها کنید


اگر در امتحان تافل به متنی رسیدید که خیلی سخت است، نگران نباشید. بهترین کار این است که وقت زیادی را برای آن صرف نکنید. بدین شکل خود را نگران و مستاصل نکنید. فقط آن را رها کنید. پس سئوالات دیگر را جواب دهید. منطقی ترین را این است که با خونسردی ادامه دهید. هیچ‌گاه وقت به مدت طولانی برای پاسخ دادن به سوالات یک متن وقت نگذارید. بهتر است بیشترین وقت خود را برای سئوالاتی بگذارید که در حد آسان یا متوسط باشند.


وقتی که شما بخش‌های آسانتر را تمام کردید، به سئوال سخت برگردید. حالا سعی کنید روی آن بخش دوباره کار کنید. اگر همچنان در حال بررسی سئوال هستید یا وقتتان رو به اتمام است از فرآیند حذف بهره بگیرید. پس به سئوالات به سرعت جواب دهید. به یاد داشته باشید که نمره منفی برای شما در نظر گرفته نمی‌شود. بهتر است که به سئوال جواب دهید تا اینکه پاسخنامه را خالی و بدون جواب رها کنید.

سئوالات را دوبار کنترل کنید

اگر وقت اضافی در بخش ریدینگ دارید، جواب‌ها را دو بار چک کنید. این روش سبب می‌شود که شما تصادفی جواب سئوالات را ندهید. مطمئن می‌شوید که جواب همه سئوالات را داده‌اید.


چک کردن دوباره سئوالات خیلی مفید است چون به شما کمک می‌کند تا یک بار دیگر با زاویه دید متفاوت جواب‌ها را چک کنید. اگر به جواب اطمینان ندارید می‌توانید دوباره به بررسی سئوال مربوطه بپردازید. بنابراین می‌توانید با دقت دوباره جواب دهید. متن را مجددا بخوانید. هر شاهد احتمالی که را از دست داده‌اید، مورد بازبینی دوباره قرار دهید.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

درباره اخبار آزمون تافلاخبار آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFLسئوالات مشکل در آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFL