هدفگذاری نمره در آزمون تافل

آزاده میردار
توسط

هدفگذاری نمره در آزمون تافل

آموزش هدفگذاری نمره در آزمون تافل

هدفگذاری نمره در آزمون تافل یکی از تکنیک‌های موفقیت‌آمیز در این آزمون می‌باشد. برای اینکه نمره دلخواه و مجاز برای قبول شدن در مراکز را به دست بیاوریم بهتر است قبل از هرچیز فکر کنیم چه نمره‌ای می‌خواهیم. در کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج شرکت کنید.

هدفگذاری نمره در آزمون تافل Set a Goal Score

هدفگذاری نمره در آزمون تافل Set a Goal Score همان تعیین نمره مورد نظرتان، با محاسبه میزان زمان و هزینه برای دستیابی به آن نمره است. پس برای هدفگذاری در هر کاری نیازمند به برنامه‌‍ریزی و بررسی شاخص‌های هدفگذاری در کار خود هستید.

در این پست آموزشی با کمک گرفتن از مقالات ارزشمند خارجی سعی کردیم متن اصلی را نیز برای شما به نمایش گذاشته. بدین منظور شما علاوه بر اینکه در مسیر موفقیت آزمون تافل قدم بر می‌دارید بلکه با متون انگلیسی و تمرین و ترجمه مجدد زبان، مهارت یادگیری زبان خودتان را افزایش می‌دهید. البته فراموش نشود متن انگلیسی برای علاقمندان به سمینار و تدریس بسیار پراهمیت است.

Set a Goal Score

To ensure you’ll have the best possible shot at getting accepted to the schools you’re applying to, you’ll need to set a TOEFL goal score. A goal score is any total score that meets all of your schools’ minimum required (or recommended) TOEFL scores.

مطمئن باشید که شما برای کسب نمره کامل همه تلاش خود را بکار می‌برید. بنابراین نیاز دارید که هدف خود را برای امتحان تافل مشخص کنید. نمره هدفگذاری شده در آزمون تافل به کل نمره‌ای گفته می‌شود که مرکز آموزشی مورد نظر برای تافل پیشنهاد داده است.

By meeting or exceeding this score, you increase your chance of gaining admission to not just one of your schools but all of them. A goal score also gives you a concrete number to aim for during your TOEFL prep, allowing you to more easily create a study schedule that works well for you.

با نمره هدفگذاری شده، شما شانس زیادی برای پذیرفته شدن در دانشکده‌های متفاوتی را خواهید داشت. پس دید کافی برای حرکت در جهت رسیدن به هدفتان (پذیرش) را کسب می‌کنید.

نمره هدفگذاری شده، یک نمره مشخصی است که شما را به هدفتان و پذیرش در آزمون تافل سوق می‌دهد. با این روش به راحتی برنامه‌ریزی مطالعاتی برای شما مهیا می‌شود.

متن محتوا


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش ساختار آزمون تافلساختار آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFLزمان کافی برای آماده سازی آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFL