نمونه سئوالات آزمون ept دی 96

آزاده میردار
توسط

نمونه سئوالات آزمون ept دی 96

مجموعه نمونه سئوالات آزمون ept دی 96 January

نمونه سئوالات آزمون ept دی 96 به همراه پاسخنامه آن در این پست آورده شده است. توضیح هر بخش از سئوالات نیز به اختصار شرح داده می‌شود. برای آمادگی بیشتر شما در آزمون EPT می‌توانید مهارت زبان انگلیسی خود را با پاسخ به سوالات آزمون دی ماه EPT محک بزنید و در کلاس‌های خصوصی زبان طلوع کمبریج شرکت نمایید تا بالاترین نمره را به خود اختصاص دهید.


سئوالات آزمون ept دی 96

سئوالات آزمون ept دی 96 شامل مجموعه‌ی کامل آزمون ای پی تی در دی ماه سال 96 است. آزمون EPT مخفف English Proficiency Test است. این آزمون میزان مهارت زبان انگلیسی در بخش زبان عمومی دانشجویان دوره‌ی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی را مورد سنجش قرار می‌دهد. و توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار می‌شود. در ادامه سئوالات آزمون ept مربوط به دی ماه سال 1396 به شرح زیر است:

نمونه سئوالات vocabulary آزمون ept دی 96

در قسمت نمونه سئوالات vocabulary آزمون ept دی 96، واژگان به شکل چهار گزینه‌ای پرسش می‌شود. بخش vocabulary از سوال 1 تا 25 را در برمی‌گیرد. سئوالات معمولا شامل واژگانی می‌شود که نقش فاعلی، فعل، مصدر و افعال ناقص دارد که خوب این نقش‌ها طبیعی است اما زمان‌ها شامل سه زمان اصلی، و یک مورد مجهول زمان حال دیده می‌شود.

نمونه سئوالات گرامر و structure آزمون ept دی 96

در سکشن دوم از نمونه سئوالات گرامر و structure آزمون ept دی ماه  بخش گرامر آزمون شروع می‌شود. در این قسمت میزان سطح گرامر ممتحن سنجش می‌شود. در هر سئوال 4 بخش از کلمات زیرشان خط کشیده شده است. شما باید عبارات یا phrase و مجموعه کلماتی که نادرست هستند را انتخاب کنید. یعنی از بین 4 گزینه، حتما یک گزینه غلط وجود دارد. در قسمت گرامر آزمون ept دی ماه، گرامر حال کامل، حروف اضافه، افعالی که مصدر با to بعد از آنها می‌آید و یا ing، ربط دهنده‌ها و  چند نکته دیگر  مورد توجه هستند.

سکشن دوم بخش دوم گرامر structure part two

سکشن دوم بخش دوم گرامر structure part two واضح است که ادامه بخش اول گرامر است. سئوالات 56 تا 65 را شامل می‌شود. در این قسمت در هر سوال 4 گزینه که به شکل جمله کامل ارائه شده است، می‌بینید. در بین 4 گزینه، یک جمله از نظر ساختاری و گرامری نادرست است. شما باید گزینه نادرست را در بخش دوم گرامر structure part two پیدا کنید و در پاسخنامه علامت بزنید.

نمونه سئوالات Reading Comprehension در آزمون ept دی ماه

در سکشن سوم از نمونه سئوالات Reading Comprehension در آزمون ept در دی ماه، چهار متن یا passage با موضوعات متفاوت مطرح می‌شود. passage‌ها یا متن‌ها در آزمون ept دی 96 درباره‌ی رویکرد آموزشی در حیطه کودکان، ویژگی‌های اکتسابی و غیر اکتسابی (متن روانشناختی)، بخش ردینگ در این آزمون سوالات 66 تا 85 را در برمی‌گیرد. هر passage شامل 5 سوال می‌شود و ممتحن با توجه به مفهوم متن و با کمک تکنیک‌ها و استراتژی‌های درک مطلب قادر به پاسخگویی خواهد بود.

نمونه سئوالات Cloze passage در آزمون ept دی ماه

نمونه سئوالات Cloze passage در آزمون ept دی ماه، همان طور که نامش پیداست، یک متن جای خالی داده می‌شود و باید مناسب‌ترین پاسخ را از بین 4 گزینه پیدا کرد. این بخش از شماره 86 تا 100 از سئوالات آزمون ept دی 96 می‌باشد.

لازم به توضیح است سئوالات آزمون EPT دی ماه سال 96 به همراه پاسخ‌نامه برای شما آماده شده است. متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند برای موفقیت بیشتر خود در آزمون ept در کلاسهای خصوصی آمادگی آزمون EPT در طلوع کمبریج شرکت نمایند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    محمد

    لینک دانلودش کجاست؟ هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش نمونه سئوالات آزمون ept اسفند 96 EPT Testنمونه سئوالات آزمون ept اسفند 96آزمون تخصصی eptمعرفی منابع آزمون EPTمنابع آزمون EPTآزمون تخصصی ept