نمونه سئوالات آزمون ept اسفند 96

آزاده میردار
توسط

نمونه سئوالات آزمون ept اسفند 96

آموزش نمونه سئوالات آزمون ept اسفند 96 EPT Test

آیا به دنبال نمونه سئوالات آزمون ept اسفند 96 هستید؟ سوالات این دوره به همراه پاسخنامه آن و شرح کامل هر بخش از سئوالات بطور مجزا برای شما آماده شده است. برای آمادگی بیشتر شما در آزمون EPT در کلاس‌های خصوصی زبان طلوع کمبریج شرکت نمایید و در آزمون ept بالاترین نمره را به خود اختصاص دهید.


سئوالات آزمون ept اسفند 96

سئوالات آزمون ept اسفند 96، آزمون EPT مخفف English Proficiency Test است. این آزمون میزان مهارت زبان انگلیسی در بخش زبان عمومی دانشجویان دوره‌ی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی را مورد سنجش قرار می‌دهد. و توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار می‌شود. در ادامه سئوالات آزمون ept مربوط به اسفند ماه سال 1396 به شرح زیر است:

نمونه سئوالات vocabulary آزمون ept اسفند 96

در قسمت نمونه سئوالات vocabulary آزمون ept اسفند، واژگان به شکل چهار گزینه‌ای پرسش می‌شود. و شما باید یکی از گزینه‌های صحیح را انتخاب کنید. بخش vocabulary از سوال 1 تا 25 را در برمی‌گیرد.

نمونه سئوالات گرامر و structure آزمون ept اسفند 96

در سکشن دوم از نمونه سئوالات گرامر و structure آزمون ept اسفند بخش گرامر آزمون شروع می‌شود. در این قسمت میزان سطح گرامر داوطلب سنجش می‌شود. در هر سئوال 4 بخش از کلمات زیرشان خط کشیده شده است. شما باید عبارات یا phrase و مجموعه کلماتی که نادرست هستند را انتخاب کنید. یعنی از بین 4 گزینه، حتما یک گزینه غلط وجود دارد.

سکشن دوم بخش دوم گرامر structure part two

سکشن دوم بخش دوم گرامر structure part two واضح است که ادامه بخش اول گرامر است. سئوالات 56 تا 65 را شامل می‌شود. در این قسمت در هر سوال 4 گزینه که به شکل جمله کامل ارائه شده است، می‌بینید. در بین 4 گزینه، یک جمله از نظر ساختاری و گرامری نادرست است. شما باید گزینه نادرست را در بخش دوم گرامر structure part two پیدا کنید و در پاسخنامه علامت بزنید.

نمونه سئوالات Reading Comprehension در آزمون ept اسفند

در سکشن سوم از نمونه سئوالات Reading Comprehension در آزمون ept اسفند، چهار متن یا passage با موضوعات متفاوت مطرح می‌شود. passage‌ها یا متن‌ها در آزمون ept اسفند 96 درباره‌ی حیوان خانگی گکو یا مارمولک gecko، موضوعات علمی زندگی‌نامه‌ی ماری کوری است. بخش ردینگ در این آزمون سوالات 66 تا 85 را در برمی‌گیرد. هر passage شامل 5 سوال می‌شود و داوطلب با توجه به مفهوم متن و با کمک تکنیک‌ها و استراتژی‌های درک مطلب قادر به پاسخگویی خواهد بود.

نمونه سئوالات Cloze passage در آزمون ept اسفند

نمونه سئوالات Cloze passage در آزمون ept اسفند ماه، همان طور که نامش پیداست، یک متن جای خالی داده می‌شود و باید مناسب‌ترین پاسخ را از بین 4 گزینه پیدا کرد. این بخش از شماره 86 تا 100 از سئوالات آزمون ept اسفند 96 می‌باشد.

لازم به توضیح است سئوالات آزمون EPT اسفند ماه سال 96 به همراه پاسخ‌نامه برای شما آماده شده است. متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند برای موفقیت بیشتر خود در آزمون ept در کلاسهای خصوصی آمادگی آزمون EPT در طلوع کمبریج شرکت نمایند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    محمد

    Proficiency یعنی چی؟

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مجموعه نمونه سئوالات آزمون ept دی 96 Januaryنمونه سئوالات آزمون ept دی 96آزمون تخصصی ept