نمونه سئوالات آزمون تافل

آزاده میردار
توسط

نمونه سئوالات آزمون تافل

نمونه سئوالات آزمون تافل کمک می‌کند تا مهارت انگلیسی خود را بیشتر تقویت کنید. در طلوع کمبریج استاد با شما سئوالات مشکل در آزمون تافل را کار می‌کند. علاوه بر آن با کلی نمونه سئوال جدید آشنا خواهید شد. برای شرکت در کلاس خصوصی تافل همین حالا با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید تا از خدمات ویژه ما آگاه شوید.

نمونه سئوالات آزمون تافل

نمونه سئوالات آزمون تافل را از کجا تهیه کنیم؟ اگر دانشجوی بین‌المللی هستید و بدنبال تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان مثل آمریکا و کانادا هستید، احتمال اینکه بخواهید آزمون تافل بدهید بسیار است. آزمون تافل مخفف Test of English as a Foreign Language یعنی ” امتحان انگلیسی به عنوان زبان خارجی” که به طور رسمی ” تافل” یا TOEFL بکار می‌رود.

مهارت‌های چهار گانه را با نگاه اجمالی بر آزمون TOEFL توضیح می‌دهیم. در بخش مهارت خواندن در آزمون تافل تعدادی متن داده می‌شود. موضوعات این متون علمی و دانشگاهی است. مهارتهایی مثل خلاصه برداری، برداشت سریع ایده‌های اصلی main idea و جدول بندی از جمله فعالیتهایی در این خصوص است. در مهارت شنیداری مانند خواندن باز متون دانشگاهی مطرح است که شامل 6 متن می‌شود.

بخش گفتاری Speaking Comprehension نیز شامل 6 متن است که درباره زندگی آکادمیک دانشجویان است. 4 متن از آن شش قسمت بصورت مجموع، ترکیبی از سه مهارت دیگر یعنی خواندن، شنیداری، و اسپیکینگ است. لازم به ذکر است،  این صحبت‌ها باید دقیق، واضح و دارای تجزیه و تحلیل درستی از اطلاعات ارائه شده باشد. مهارت نوشتاری تافل شامل دو قسمت است.بخش مستقل و مجتمع. 

برای تهیه نمونه سئوالات امتحان تافل با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر: چطور در امتحان تافل به سوالات پاسخ دهیم؟

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می‌کند.

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تمرین مهارت لیسنینگ در تافلآزمون تخصصی TOEFLقول دادن به زبان انگلیسیآزمون تخصصی TOEFL