نمونه رایتینگ امتحان تافل

آزاده میردار
توسط

نمونه رایتینگ امتحان تافل

تمرین نمونه رایتینگ امتحان تافل

نمونه رایتینگ امتحان تافل کمک می‌کند تا شما در جلسه امتحان با اطمینان بهتری بنویسید. برای اینکه در آزمون‌های تخصصی زبان موفق شوید و نمره خوبی در آزمون تافل بگیرید با آموزش خصوصی طلوع کمبریج در تماس باشید.

نمونه رایتینگ تافل

برای اینکه نمونه رایتینگ تافل خوبی ارایه نمایید علاوه بر اینکه سطح مهارت زبان عمومی خود را تقویت نمایید باید به دنبال راهکارهایی برای تمرین بیشتر مهارت writing خود باشید. روشهای زیادی برای بالا بردن کیفیت نمونه رایتینگ امتحان تافل وجود دارد. در این بخش 5 روش ساده برای قبول شدن در امتحان و ارایه درست نمونه رایتینگ امتحان تافل را از سوی سایت طلوع کمبریج به شما پیشنهاد می‌کنیم.

محتوای نمونه رایتینگ امتحان تافل

1. قبل از روز امتحان نوشتن را تمرین کنید.

قبل از روز امتحان نوشتن را تمرین کنید. منظور از این عبارت این است که یک مقاله برای کلاس انگلیسی یا برای روز امتحان با تجربه‌ای کاملا متفاوت آماده کنید.
وقتی تایمر دارید همه چیز تغییر می‌کند؛ شما باید سریع فکر کنید، سریع بنویسید و سریع رایتینگ خود را تصحیح کنید. یک موضوعی انتخاب کنید و در عرض 30 دقیقه بدون هیچ وقفه‌ای آن را بنویسید.
وقتی تایمر متوقف شد رایتینگ خود را بخوانید که چه اشکالات گرامری احتمالا دارد و چند جمله نوشته‌اید.

این کار را چند بار تکرار کنید. با ایده‌های متفاوت سریع فکر کردن و سریع نوشتن را تمرین می‌کنید و در آن مهارت پیدا می‌کنید.


2. به کیفت فکر کنید، نه کمیت.

به کیفیت فکر کنید نه کمیت جمله‌ای کلیدی برای نوشتن در امتحان تافل است. برخی از رایتینگ‌ها نمره 4 یا 5 می‌گیرند فقط چون پاراگراف‌ها طولانی‌اند. البته نمره‌های 2 یا 3 در میان این گونه نوشته‌ها دیده می‌شود.

وقتی طولانی می‌نویسید وقت کافی برای صحیح کردن متن خود از نظر اسپلینگ spelling، گرامر و لغت نخواهید داشت. البته آنقدر کوتاه نباشد که توانایی شما را در نوشتن نشان ندهد.


3. طوری یاد بگیرید که براحتی بتوانید بنویسید.

طوری یاد بگیرید که براحتی بتوانید بنویسید. منظور از این جمله این است طوری نحوه نوشتن رایتینگ را یاد بگیرید که نوشتن برای شما مشکل نباشد. ارزیاب‌های آزمون تافل به جملات متنوع توجه می‌کنند. از کلمات متفاوت ربطی مثل “but,” “however,” and “although” استفاده کنید. اگر فقط جملات ساده و کوتاه استفاده کنید، نمره بالایی نمی‌گیرید. در عین حال که باید یک متخصص رایتینگ شوید باید جملات متنوع هم بنویسید.


4. انواع نمونه رایتینگ امتحان تافل را قبل از امتحان تمرین کنید.

شما نمی‌توانید در روز امتحان انتخابی برای رایتینگ داشته باشید.
موضوع شما در روز امتحان یک سورپریز خواهد بود.

هر چه بیشتر تمرین کنید و نمونه‌های تافل بیشتری بنویسید برای روز امتحان آماده‌تر خواهید شد.

به کلمات کلیدی و کلماتی مثل like “prefer” or “oppose,” که دائم تکرار می‌شوند توجه کنید و در متن خود بکار ببرید.


5. یک عقیده تصنعی داشته باشید.

این یک امتحان بحث انگیز است. در بسیاری از فرهنگ‌ها مردم عقاید و افکار خود را بطور مستقیم ابراز نمی‌کنند ولی در این امتحان آنها بی پرده اظهار عقیده می‌کنند.

اگر چنین مسئله‌ای برای شما تازگی دارد آن را بارها و بارها تمرین کنید. هر وقت چیزی می‌خوانید یا به آن گوش می‌دهید به خود بگویید که من با آن موافقم یا مخالفم. من آن را می‌پذیرم یا رد می‌کنم.

با داوطلبین امتحان تافل قهوه بخورید و چنین بحث‌هایی را تمرین کنید. عقیده خود را به سادگی ابراز کنید و سپس آن را بنویسید.

با ما همراه باشید و نظرات خود را پیرامون این موضوع برای ما در پایین صفحه درج نمایید. در جلسه آینده در زمینه آموزش مهارت نوشتن آزمون تافل بیشتر توضیح می‌دهیم.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای آموزش مهارت شنیداری آزمون تافلآموزش مهارت شنیداری آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFLدرباره آموزش مهارت نوشتن آزمون تافلآموزش مهارت نوشتن آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFL