نمره منفی در امتحان تافل

آزاده میردار
توسط

نمره منفی در امتحان تافل

نمره منفی در امتحان تافل یکی دیگر از پست‌های آموزشی رایگان طلوع کمبریج است. این بار یکی دیگر از استراتژی‌های موفقیت آمیز در تافل را به شما معرفی می‌کنیم. در درس گذشته نت برداری در امتحان تافل را پیشنهاد کردیم. پس امروز نیز به این استراتژی توجه کنید با مرور این استراتژی‌ها حتما نمره بالایی خواهید گرفت.

نمره منفی در امتحان تافل

نمره منفی در امتحان تافل چگونه است؟ برای پاسخ به این سوال ادامه مطلب را بخوانید.همانطور که قبلا هم گفته شد در برخی از امتحانات نمره منفی محاسبه نمی‌شود. یعنی اگر پاسخ نادرست بدهید، هیچ نمره‌ای از شما کم نمی‌شود. از جمله آزمونهای تخصصی زبان که می‌توان بدون نمره منفی نام برد:

  • آزمون SAT یا Standard college Admission Tests
  • آزمون ACT یا American College Tests
  • آزمون GRE یا Graduate Record Examination

در آزمون تافل مانند امتحانات بالا هیچ نمره منفی محاسبه نمی‌شود. پس دقت کنید، به تمام سوالات پاسخ دهید. زیرا پاسخ کامل دادن به همه پرسش‌ها شما را در رسیدن به هدف‌تان کمک می‌کند. خالی نگذاشتن سوالات در پاسخ‌نامه شانس شما را برای گرفتن نمره مطلوب دو چندان می‌کند.

در قسمت ریدینگ و لسینینگ آزمون تافل هر سوال چهار گزینه دارد. پس اگر تنها یک جواب را انتخاب کنید، تا 25 درصد احتمال دارد پاسخ درست را انتخاب کرده باشید. بنابراین شانس 25 درصدی خود را از دست ندهید. حداقل یک گزینه را پاسخ انتخاب کنید. هدف از ارایه این راهکار خالی نگذاشتن پاسخ نامه است.در نهایت، اگر نمی‌توانید جواب درست را پیدا کنید یا وقت کافی ندارید. پیشنهاد می‌کنم با استفاده از تکنیک فرآیند حذف در امتحان تافل process of elimination که در گذشته توضیح دادیم، یک گزینه را انتخاب کنید. این تکنیک خیلی بهتر از آن است که اصلا جواب ندهید. زیرا با غلط بودن گزینه مورد نظر چیز زیادی را از دست نداده‌اید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نت برداری در امتحان تافلآزمون تخصصی TOEFLدرباره حفظ آرامش در آزمون تافلحفظ آرامش در آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFL