نت برداری در امتحان تافل

آزاده میردار
توسط

نت برداری در امتحان تافل

نت برداری در امتحان تافل یکی از استراتژی‌های موفقیت آمیز در تافل است. در درس قبل درباره فرآیند حذف در امتحان تافل صحبت کردیم. می‌دانید که حذف برخی از پاسخ‌ها کمک زیادی در رسیدن به جواب اصلی در امتحانات می‌کند.

نت برداری در امتحان تافل

نت برداری در امتحان تافل را چطور انجام دهیم تا امتیاز بالا بگیریم؟ در روز امتحان یک برگه چرکنویس scratch paper برای نت برداشتن همراه خود داشته باشید. اگرچه امتحان خواندن به چرکنویس نیاز ندارد. اما در امتحان لیسینیگ، اسپیکینگ و رایتینگ به آن نیاز مبرم است.

مهمترین توصیه های روز امتحان top note-taking tips از قرار زیر است:

نت برداری در امتحان تافل بخش شنیداری

نت برداری در امتحان تافل بخش شنیداری listening همانطور که به کلیپ شنیداری گوش می‌کنید، نت برداری نت برداری را فراموش نکنید. بهتر است از ایده‌های اصلی main ideas، مفاهیم کلیدی key concepts یا عبارات مهم، نت بردارید.

وقتی به فایل شنیداری تافل گوش می‌کنید به این نکات دقت کنید: از عباراتی که گفته‌های اشخاص و نام یا شخصیت آن را می‌شنوید، یادداشت برداری کنید. از هر راه حل یا تصمیم خود در مورد متنی که شنیده‌اید نت برداری کنید. از هر راه حل یا تصمیمی که گرفتید، نت بردارید.

نت برداری در امتحان تافل بخش اسپیکینگ

همانطور که متن را می‌خوانید و به کلیپ شنیداری گوش می‌کنید در مورد سئوالات جامع، نت بردارید. برای هر سئوال،از رئوس مطالب حدود 2 تا 3 مورد خلاصه برداری کنید. در آخر پاسخ‌های خود را با توجه به مطالب یادداشت برداری شده تنظیم کنید.


نت برداری در امتحان تافل بخش رایتینگ

برای سئوالات رایتینگ جامع، همان طور که به کلیپ شنیداری گوش می‌کنید. برای هر دو سئوال رایتینگ، چند دقیقه وقت بگذارید. برای نوشتن رئوس مطالب اختصاص زمانبندی کنید. طی این فاصله موارد خلاصه بندی خود را در غالب پاراگراف‌ها، نکات و مثال‌ها سازمان‌دهی کنید.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش فرایند حذف در امتحان تافلفرایند حذف در امتحان تافلآزمون تخصصی TOEFLنمره منفی در امتحان تافلآزمون تخصصی TOEFL