نتایج آزمون آیلتس

آزاده میردار
توسط

نتایج آزمون آیلتس

نتایج آزمون آیلتس TRF

آیا می‌دانید نتایج آزمون آیلتس خود را چگونه جستجو کنید؟ چه شرایطی برای دریافت نتیجه آزمون آیلتس وجود دارد؟ این بخش را مطالعه نمایید و اطلاعات کامل‌تر آن در پست‌های بعدی برای شما ارسال می‌گردد.


نتایج آزمون آیلتس

نتایج آزمون آیلتس اطلاعاتی است که داوطلبان طی مدت زمان مشخص بعد از آزمون به دنبال آن هستند تا بتوانند از نتیجه عملکرد خود آگاه شوند.

آدرس سایت جهانی آیلتس

شرکت‌کنندگان در آزمون آیلتس نمرات خود را می‌توانند سیزده روز بعد آزمون آیلتس به سایت جهانی آیلتس به آدرس https://results.ieltsessentials.com مراجعه نموده و نتایج آزمون خود را مشاهده کنند. ضمنا داوطلبان عزیز توجه نمایند که اطلاعات شناسایی مثل شناسنامه و یا پاسپورت خود را با حروف بزرگ وارد نمایند. در ابتدا داوطلبان باید شماره داوطلبی و شماره پاسپورت خود را در فرم های اعلام نتایج وارد نمایند.

اعتبار نتایج آزمون آیلتس

نتایج آزمون آیلتس تا دو سال بعد از تاریخ آزمون اعتبار دارد. فرمهای گزارش آزمون یا TRFبرای مدت زمان توصیه شده دو سال دارای ارزش می باشند. این فرمها خود دارای معیارهای امنیتی می باشند و قابل نسخه برداری نمی باشند. مؤسسات دریافت کننده می‌توانند به پایگاه داده‌ها دسترسی یابند تا نتایج شما را مجدداً کنترل نمایند.

بخاطر داشته باشید اعلام نتایج آزمون آیلتس بطوز مستقیم صورت نخواهد گرفت. یعنی با ایمیل یا دیگر راه‌های ارتباطی شخصی انجام نخواهد شد.

چه تعداد فرم گزارش آزمون/ کارنامه IELTS Test Report Form (TRF) می‌توان دریافت نمود؟

در صورت مفقود شدن کارنامه نسخه المثنی صادر نخواهد شد پس در نگهداری از آن نهایت دقت را بکار برید. بنابراین، فرم گزارش آزمون را در جای امنی نگهداری کنید چون تنها یک نسخه از آن دریافت می‌کنید. از فرم گزارش آزمون شما به صورت خودکار 5 نسخه ارسال می‌گردد که شما می‌توانید به صورت رایگان آنها را به مؤسسات مورد نظر خود ارسال کنید. این مساله روند درخواست شما را آسان‌تر می‌کند. نسخه‌های اضافی فرم گزارش آزمون با هزینه کمی همراه خواهد بود.

فرم گزارش آزمون شما به صورت مستند دارای ارزش است و شما بایستی آن را در جایی امن نگهدارید زیرا نمی‌توان جایگزینی برای شما ارسال کرد. این سند دارای موارد زیراست:

  • نمره شما، بر مقیاس سطح 1 تا 9 برای هر مهارت در آزمون
  • نمره کلی سطح شما بر مقیاس 1 تا 9
  • درج گذراندن دوره آموزشی عمومی یا دانشگاهی
  • عکس داوطلبی شما و جزئیات ملیت، زیان اول و تاریخ تولد شما
  • متقاضیان آزمون آیلتس باید هر چهار مهارت را امتحان بدهند در غیر اینصورت برای آنها کارنامه صادر نخواهد شد.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    آموزش دریافت کارنامه آزمون آیلتس هم بذارید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آزمون آیلتس چیست؟ ielts testآزمون آیلتس چیست؟آزمون تخصصی IELTSآموزش آمادگی آزمون آیلتس ielts testآمادگی آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTS