مکالمه اظهار عقیده در زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

مکالمه اظهار عقیده در زبان انگلیسی

مکالمه اظهار عقیده در زبان انگلیسی برای کسانی کاربرد دارد که در محیط انگلیسی زبان کار می‌کنند. قبلا پیرامون نحوه‌ی اظهار عقیده در جلسات اداری به انگلیسی توضیح دادیم. این دروس مختص تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی است. برای اینکه مکالمه زبان خود را تقویت نمایید در کلاسهای طلوع کمبریج شرکت نمایید.

مکالمه اظهار عقیده در زبان انگلیسی Expressing opinions

مکالمه اظهار عقیده در زبان انگلیسی Expressing opinions درباره مکالمه بین مدیر پروژه و کارمند است. این دو در جلسه شرکت کرده‌اند. بهتر است به این نکته توجه کنیم: وقتی در یک جلسه شرکت می کنید، مهم است که میزان توجه خود را نسبت به بحث در جلسه نشان دهید. یکی از راه‌های ابراز علاقه به موضوعات بحث، اظهار عقیده به روش محترمانه است.

راه‌اندازی زودهنگام برای محصول جدید

Project lead: What do you think about our plans for this product launch?

مدیر پروژه: شما راجع به طرح‌های ما برای شروع راه اندازی محصول چه نظری دارید؟

Colleague: It looks to me like you have a lot planned before your deadline. I would suggest you push your deadline back so you have time to run a successful advertising campaign.

همکار: به نظر می‌آید که شما قبل از زمان مقرر برنامه‌های زیادی دارید. من به شما پیشنهاد می‌دهم که ضرب‌الاجل را به عقب بیندازید تا کمپین تبلیغاتی موفق را راه بیندازید.

Project lead: I respectfully disagree with you there. The priority is to launch before the holidays, so we do not want to move this deadline.

مدیر پروژه: با کمال احترام موافقم.

Colleague: I would suggest you discuss this further with the advertising team.

همکار: من به شما پیشنهاد می‌دهم که این مسئله را با گروه تبلیغاتی به بحث بگذارید.

این مکالمه کوتاه ما را با نحوه نظر دادن در جلسه تا حدودی آشنا کرده است. اما برای تقویت زبان خود بهتر است به لینکهای زیر نیز مراجعه کنید. از جملات بالا در مثالهای مختلف استفاده کنید.

 

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است. قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسیکنفرانس تلفنی در زبان انگلیسیمکالمه تجاریآموزش مکالمه غیر رسمی در دفتر کار در زبان انگلیسیمکالمه غیر رسمی در دفتر کار در زبان انگلیسیمکالمه تجاری