نکات مهم پیرامون مهارت Writing در آزمون آیلتس

آزاده میردار
توسط

نکات مهم پیرامون مهارت Writing در آزمون آیلتس

آموزش نوشتن در ایلتس

نکات مهم پیرامون مهارت writing در آزمون آیلتس، برای هر زبان‌آموزی که قصد شرکت در آزمون را دارد بسیار ضروری است. همانطور که در قسمت دوره‌های آموزشی آیلتس توضیح داده شد. توجه ویژه به نحوه نوشتن در آزمون ایلتس تاثیر مثبتی در کسب امتیاز بیشتر دارد. در متن زیر بطور خلاصه نکات مهم پیرامون مهارت writing در آزمون آیلتس معرفی می‌شود. کلاس‌های خصوصی آمادگی آزمون آیلتس در مرکز خصوصی آموزش طلوع کمبریج آماده ارائه خدمات آموزشی ویژه می‌باشد.


نکات مهم پیرامون مهارت Writing در آزمون آیلتس

وقتی که برای مقاله آیلتس می‌نویسید، استفاده از کلمات نا آشنا پرهیز کنید. بسیاری از دانش‌آموزان این اشتباه را مرتکب می‌شوند که می‌خواهند با استفاده از کلمات سخت امتحان گیرنده را تحت تاثیر قرار دهند.

به جای آن بهتر است از کلماتی که به طور معمول در نوشتن استفاده می کنید، بکار برده شود. در مرحله آماده‌سازی سعی کنید کلمات جدیدی را به writing خود اضافه کنید. این را عادت خود قرار دهید تا بتوانید استفاده درست از این کلمات را در متن یاد بگیرید. در این صورت می‌توانید در نوشتن writing آیلتس خود از آنها استفاده کنید.

با این حال، استفاده از کلمات نا آشنا در امتحان writing آیلتس خودداری کنید. به یاد داشته باشید نیاز به ایجاد تنوع و پیچیدگی در writing نیست. همچنین طولانی کردن متن یا نوشته اثر مطلوبی در کسب امتیاز آیلتس تاثیر ندارد. در حقیقت، بیشتر ایده‌ها را می‌توان با کلمات رایج‌تری بیان کرد. شما باید تلاشی هوشیارانه داشته باشید تا از کلمات دقیق و صریح استفاده نمایید. برای مثال، برخی از کلمات انگلیسی برای بیان ایده‌های بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. یک مثال رایج آن کلمه “get” می‌باشد. این کلمه می‌تواند بیان‌کننده معانی همچون: کسب کردن، گرفتن، به دست آوردن، به کار انداختن، شدن، رسیدن و غیره باشد.

زمانی که شما مقاله آیلتس خود را می‌نویسید، تلاش کنید از کلماتی استفاده کنید که منظور شما را بهتر و صریح‌تر بیان کند.

برای مثال: در طول تعطیلات در لندن، سو لهجه انگلیسی غلیظی پیدا کرد.
حالت درست این جمله به صورت زیر است:

While holidaying in London, Susie acquired a strong British accent.

و بهتر است از این ترکیب استفاده نشود:

While holidaying in London, Susie got a strong British accent

امیدوارم مطلب ارائه فوق برای شما مفید بوده باشد. منتظر نکات جدیدی درباره نحوه امتحان دادن در آزمون آیلتس باشید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    نیلوفر

    نکات خوبی در مورد مهارت نوشتن در آزمون آیلتس گفتید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش ایلتس طلوع5 گام موفقیت در آزمون آیلتس استاد رضا جعفریآزمون تخصصی IELTSساختار مقاله نویسی در آزمون آیلتسساختار مقاله نویسی در آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTS