منابع آیلتس 2019

آزاده میردار
توسط

منابع آیلتس 2019

منابع آیلتس 2019 چیست؟ برگزاری کلاس‌های آزمون آیلتس خصوصی در جهت بررسی و ارزیابی توانایی‌های زبان آموزان صورت می‌گیرد. در حال حاضر جز پرطرفدارترین و محبوبترین آزمونهای زبان در بین مردم شناخته شده است. برگزار کننده این آزمون دو سازمان Cambridge و IDP می‌باشند. این مراکز در سرتاسر دنیا دارای مراکز معتبر می‌باشند. در ایران نیز این آزمون متقاضیان زیادی دارد. برای موفقیت و آمادگی در آیلتس تضمینی منابع زیر را مطالعه نمایید. امیدوارم مفید واقع شود.

منابع آیلتس 2019

English File-Beginner

English File-Beginner نکات پایه‌ای گرامر و مکالمه به طور کلی مبانی اولیه زبان انگلیسی در این کتاب آموزش داده می‌شود.

Key Objective

Key Objective کتابی است که نسبت به منبع قبلی به نکات آموزشی تمرکز بیشتری دارد. در این منبع لغات بیشتر و جملات با ساختار پیچیده‌تری نسبت به مرحله قبلی ارائه می‌شود.

Complete IELTS 5-6.5

بخش اولیه و پایه‌ای آزمون آیلتس با تدریس کتاب Complete IELTS 5-6.5 آغاز می‌شود. با گذراندن این دوره و اطلاعات از منبع آیلتس، داوطلب نمره 6 را کسب می‌کند.

Complete IELTS 6.5-7.5

Complete IELTS 6.5-7.5 در این مرحله با گذراندن این بخش از منابع مطالعاتی زبان آموزان می‌توانند نمره 7 را کسب نمایند. منابع شنیداری در این قسمت قوی بوده که تسلط بر تمام بخش‌های آن می‌تواند لزوما به معنای کسب نمره 7 و یا بالاتر در آزمون شود.

 • Cambridge IELTS Tests
 • سری کتاب‌های Objective IELTS
 • سری کتاب‌های Mindset for IELTS
 • کتاب مرجع Official Cambridge Guide to IELTS
 • کتاب Barones Writing
 • کتاب Write Right

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

 با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می‌کند.

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
 • زبان آموز
  سعید

  سلام خانم میردار خدا قوت
  لطفاً بگید کتابهای mindset for IELTS کمبریج برا آمادگی آیلتس بصورت خودخوان خوبن؟

  • زبان آموز

   سلام متشکرم. برای اینکه بتونیم اطلاعات دقیقتری به شما بدیم، نظر اساتید آیلتس و هم پرسیدم. استاد کریم پور: «کتابهای mindset را من هم با پسرم در منزل و هم با یکی از شاگردان برای آیلتس کار می‌کم، برای خودخوان هم عالی هستن فقط باید پایه زبانی را داشته باشند.»

   استاد نادری:
   «بله کتابهای خوبی هستند اما کامل نیستند و باید در کنار سایر منابع بسته به نمره ای که شخص می‌خواد و یا سطحی که هست کار بشه.»

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش زمان‌سنجی رایتینگ آیلتس آکادمیکزمان‌سنجی رایتینگ آیلتس آکادمیکآزمون تخصصی IELTS12 موضوع سئوال اسپیکینگ آیلتسآزمون تخصصی IELTS