منابع آزمون MSRT

آزاده میردار
توسط

منابع آزمون MSRT

لیست منابع آزمون MSRT

منابع آزمون MSRT چیست؟ همانطور که در گذشته توضیح دادیم MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology به معنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. این آزمون زبان با نام پیشین MCHE، یک آزمون انگلیسی است که توسط «سازمان امور دانشجویان» وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران به صورت ماهانه در تعدادی از شهرهای ایران برگزار می‌‌شود. اما نکته مورد اهمیت دسترسی به عناوین منابع برای شرکت در امتحان MSRT است. منابع متعددی در اینترنت است اما بهترین منابع که بتواند شما را از آسان‌ترین راه به جواب برساند را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

منابع آزمون MSRT

منابع آزمون MSRT را با توجه به مهارت‌های مورد گزینش در این آزمون به سه دسته تقسیم می‌کنیم: مهارت لیسنینگ یا شنیداری، مهارت گرامر و ساختار زبان، و مهارت درک مطلب.

منابع آزمون MSRT در گرامر و ساختار زبان

کتابهای گرامر این یوز به خصوص سطح متوسطه آن Grammar in use intermediate به منظور تقویت یادگیری گرامر زبان انگلیسی حائز اهمیت است. مجموع سئوالات آزمون ام اس آر تی 100 سئوال است که 30 مورد سوالات شامل بخش گرامر و ساختار زبان است.

کتاب تافل لانگ من برای آزمون کاغذی TOEFL PBT by Longman نیز برای تمرین گرامر مورد اهمیت است. البته ناگفته نماند بخش گرامر آن در این جا مورد توجه ماست. ضمنا در این زمینه کتابهای زیر نیز مفید هستند:

Understanding and Using English Grammar – By: Betty Azar

TOEFL Preparation KIT

منابع آزمون MSRT در مهارت درک مطلب

منابع آزمون MSRT در مهارت درک مطلب را با اشاره به این مساله شروع می‌کنیم که پرسشهای این بخش 40 سوال است. برای موفقیت در این قسمت لازم است مهارت یادگیری واژگان و لغت را تقویت کنید. کتابهای زیر مورد نیاز شما است:

Essential words for TOEFL

Vocabulary for high school students

(Longman Preparation for the TOEFL (the paper-base

Barron’s Essential Words for TOEFL

کتاب ۱۱۰۰ واژه

منابع آزمون MSRT در مهارت شنیداری

منابع آزمون MSRT در مهارت شنیداری نیز 30 سئوال را به خود اختصاص می‌دهد. کتابهای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی روز مثل امریکن فایلز و اینترچنج و … ضروری است. با گوش کردن به بخش‌های listening این مجموعه‌ کتابها مطمئنا در بخش شنیداری آزمون msrt موفق خواهید شد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    آرمان

    توضیحات منابع آزمون عالی و کافی بودن ممنون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره‌های آزمون MSRT چیست؟آزمون MSRT چیست؟آزمون تخصصی MSRTآموزش msrt چیستmsrt چیستآزمون تخصصی MSRT