منابع آزمون GRE

آزاده میردار
توسط

منابع آزمون GRE

معرفی منابع آزمون GRE test

امروز منابع آزمون GRE را به کمک استاد و همکار عزیزم خانم مرضیه سلیم اوقلی آماده کردیم تا در اختیار شما عزیزانی که قصد شرکت در این آزمون را دارید، قرار دهم. مطالعه‌ی منابع آزمون GRE را از دست ندهید چون قرار است اطلاعات جدیدی کسب کنید.


منابع لغت در آزمون GRE

پست آموزشی منابع لغت در آزمون GRE شامل معرفی تعدادی کتاب و منابع معتبر می‌باشد. این کتابها و منابع همگی در موفقیت شما در ازمون جی آر ای تاثیرگذارند. برای اینکه در آزمون gre موفق شوید این منابع را مرور نموده و در صورتی که سوال و ایرادی دارید می‌توانید در کلاس‌های آموزشی آزمون تخصصی GRE شرکت نموده یا از طریق ایمیل و یا در انتهای صفحه سوالات خود را در زمینه منابع لغت در آزمون gre و دیگر بخش‌ها مطرح نموده تا مدرسین طلوع کمبریج در فرصت مناسب پاسخگو باشند.


فرهنگ لغت

فرهنگ لغت یکی از ابزارهای مهم برای ارتقا سطح لغات در بهبود نمره‌ی gre است. سه فرهنگ لغت انگلیسی زیر کاربرد فراوانی در موفقیت در آزمون GRE دارند.

Merriam Webster، dictionary.com و Thesaurus.com


کتاب 1100 واژه 

کتاب 1100 واژه، دومین منبع است. بهتر است برای آزمون جی آر ای با این کتاب شروع کنید. این کتاب برای مدت ۴۶ هفته در نظر گرفته شده است و هر هفته ۲۰ لغت جدید به شما می‌آموزد. سطح لغات کتاب 1100 واژه، پیشرفته است بنابراین اگر گاهی ذهن‌تان خسته شد نا امید نشوید و دست از تلاش برندارید. وقتی این کتاب را به پایان برسانید متوجه می‌شوید میزان یادگیری شما چقدر افزایش یافته است.


وربال ادونتج

وربال ادونتج کتاب بعدی برای منبع GRE است. این کتاب ۱۰ درس دارد و در هر درس ۵۰ لغت آموخته می‌شود. این کتاب شما را به تدریج از لغات آسان به لغات سخت تر می‌برد و فایل‌های صوتی در یادگیری آن‌ها بی‌تاثیر نیستند.


وورد اسمارت

وورد اسمارت منبع بعدی قبولی در جی آر ای است. لغات این کتاب ترتیب الفبایی آموزش داده شده و حدود ۸۰۰ لغت دارد. اگر دو کتاب قبل را مطالعه کرده باشید برخی کلمات این کتاب برای‌تان آشنا خواهد بود.


کتاب ۸۰۰ واژه ضروری برای GRE

کتاب 800 واژه ضروری برای GRE  یکی از منابع متنوع در یادگیری لغات در زبان انگلیسی است.این کتاب شبیه کتاب وورد اسمارت است. شما با مطالعه این کتاب می‌توانید تغییر چشمگیر سطح لغت خود را محک بزنید.


Merriam Webster’s Vocabulary Builder

کتاب Merriam Webster’s Vocabulary Builder به آموزش اجزای سازنده کلمات مانند suffix و prefix و stem می‌پردازد. این اجزا معمولاً ریشه لاتین و یونانی دارند و یادگیری آنها کمک می‌کند در مواجهه با کلمات نا آشنا به کمک معنی این بخشها مفهوم آن کلمه را حدس بزنیم. این کتاب ۳۰ بخش دارد.


 Word Power Made Easy

کتاب word power made easy آخرین منبع برای تمرین و بهبود دایره‌ی لغات شما در آزمون‌های تخصصی زبان انگلیسی است که امروز به شما معرفی می‌کنیم. این کتاب تمرکز اصلی بر تمرین روی ریشه‌ی لغات و واژگان دارد و برای موفقیت شما در آزمون GRE سودمند است.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
  • زبان آموز
    حسن

    عالی بود

  • زبان آموز
    مریم

    قابل خرید یا دانلود نیستن از طریق سایت شما؟

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آزمون GRE چیست؟ gre testآزمون GRE چیست؟آزمون تخصصی GREآزمون GREآزمون GREآزمون تخصصی GRE