منابع آزمون EPT

آزاده میردار
توسط

منابع آزمون EPT

معرفی منابع آزمون EPT

اگر می‌خواهید با منابع آزمون EPT آشنا شوید به لیست زیر توجه کنید. آزمون EPT یکی از آزمون‌های سنجش مهارت زبان عمومی انگلیسی است که برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی به عنوان مدرک تایید مهارت انگلیسی آنها در مصاحبه دکتری قابل ارائه است.


منابع آزمون EPT

مدت زمان محدود برای مطالعه، جلوگیری از پراکنده خوانی و برنامه‌ریزی با کمک استاد حرفه‌ای از شروط موفقیت داوطلبان در آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی است. برنامه‌ریزی صحیح و دسترسی به منابع معتبر نه تنها موفقیت شما در آزمون EPT را تضمین می‌کند بلکه در تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی تاثیر بسزایی دارد. در ادامه قصد دارم چند منبع معتبر که به کرات از آن در کسب نمره بالا در آزمون ept یاد می‌شود، معرفی نمایم.


کتاب گرامر منبع ept

Understanding and Using English Grammar

By (author) Betty Schrampfer Azar ,

By (author) Stacy A. Hagen


 تمرینهای کتاب Mosaic به زبان آموزان کمک می‌کند تا بتوانند مهارت در حل تمرین لغت و درک مطلب زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند.

کتاب موزاییک زبان منبع آزمون ept

Mosaic 1

 Mosaic 2 / Reading skills

AUTHORS:

Brenda Wegmann, Miki Knezevic


Select Readingکتاب سلکت ریدینگ منبع آزمون ept

Pre intermediate

Intermediate

Upper intermediate

This four-level American English reading course uses carefully selected reading texts to help students read effectively. Exercises before and after reading practise reading skills, check comprehension and build vocabulary.


  کتاب 504 منبع آزمون ept۵۰۴ Absolutely Essential

Words for TOEFL

 Fifth /sixth Edition

 

 

 

 

 


منابع ذکر شده در بالا تنها به عنوان منابع پایه در مطالعه و یادگیری زبان عمومی موثر است. و در کسب نمره بالاتر در آزمون EPT به شما کمک می‌کند. اما شما می‌توانید از منابع معتبر دیگر نیز استفاده کنید. به همین رو منابع معرفی شده از سوی دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

 

۱- Longman Preparation for the TOEFL (The Paper – based)
۲- Barron’s Essential Words for TOEFL
۳- ۱۱۰۰ Words You Need to Know
۴- ۵۰۴ Essential Words
۵- TOEFL Reading Flash 


تدریس خصوصی آزمون EPT در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی آزمون EPT در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش میزان یادگیری زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

.A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 4 (4 امتیاز دهی)
نمایش 5 دیدگاه
 • زبان آموز
  حسین مدیری

  ممنون از معرفی منابع خیلی خوب

 • زبان آموز
  sara

  پی دی اف منابع رو ندارید؟

 • زبان آموز
  مهدی صالحی

  نمردیم و کتاب 504 که یاد گرفتیم یه جایی بدردمون خورد

 • زبان آموز
  محمد جواد

  البته بهتر بود بعنوان یه استاد زبان تو جمله شعارتون از کاما قیل از so استفاده میکردید و در آخر جمله از نقطه.

  • زبان آموز

   سپاس. اشتباه تایپی بوده. ربط دهنده so بعد از جمله واره مستقل میاد و جمله واره باید با کاما تموم شه و درنهایت با بنابراین یا so جمله مرکب ما ادامه پیدا کند. باز هم تشکر از اینکه ایراد کار ما را می‌بینید.

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مجموعه نمونه سئوالات آزمون ept دی 96 Januaryنمونه سئوالات آزمون ept دی 96آزمون تخصصی eptدوره آزمون EPT چیستآزمون EPT چیستآزمون تخصصی ept