منابع آزمون تافل

آزاده میردار
توسط

منابع آزمون تافل

آزمون تافل چیست toefl test

آیا منابع آزمون تافل را می‌شناسید؟ برای آزمون تافل آمادگی کامل دارید؟ یا نه باید به اطلاعات زبان انگلیسی خود بیافزایید؟ شاید هم به دنبال منابع معتبر آزمون تافل هستید، اما مطمین نیستید کدام یک معتبرتر است. امروز قصد داریم مطالبی پیرامون آماده‌سازی برای آزمون تافل، منابع و کتابهای مفید آزمون تافل toefl را معرفی نماییم.


منابع آزمون تافل

چه منابعی می‌تواند بهتر از بقیه منابع یا کتابها باشد؟

اینکه چه منابعی می‌تواند بهتر از بقیه منابع و کتاب‌ها باشد؟ در این زمینه پاسخ متفاوتی وجود دارد اما بهتر است به یک سری دلایل خاص بپردازیم. دلایلی که مفید بودن یک کتاب برای آمادگی در آزمون تافل مطرح نماید.


1- استراتژی موجود برای پاسخگویی به سوالات در کتاب

استراتژی موجود برای پاسخگویی به سوالات در کتاب بخش کلیدی در آماده کردن افراد برای آزمونTOEFL است. این استراتژی‌ها توضیحات و راهنمایی‌های لازم را برای پاسخ دادن به هر یک از سوالات در آزمونTOEFL ارائه می‌کند. وجود استراتژی‌های پاسخگویی در کتاب کمک می‌کند تا شما روند مطالعاتی سریعتری داشته باشید. همچنین بدون انجام روش‌های آزمون و خطا به راحتی به سئوالات کتاب پاسخ خواهید داد.


2- مسایل تمرینی با کیفیت بالا در کتاب

مسایل تمرینی با کیفیت بالا در کتاب فرصت مناسبی را فراهم می‌آورد تا شما بتوانید به مسایل ریز در آزمون بپردازید و پاسخ سئوالات خود را دریافت نمایید. شاید دانش انگلیسی شما خیلی خوب باشد اما باز هم در مورد استفاده از کلمات یا موضوع جملات و مفاهیم در آزمون دچار اشتباه شوید.


3- آزمون آزمایشی در کتاب تافل

آزمون آزمایشی در کتاب تافل فرصت خوبی برای شما فراهم می‌کند تا بعد از مطالعه کتاب، دانش و مهارت حل سئوالات خود را بسنجید. این تست‌های آزمایشی شاید مبتنی بر کاغذ یا کامپیوتر است. اما فراموش نکنیم که آزمون کامپیوتری بهتر است. زیرا دقیقا همان آزمون موجود می‌باشد. با آزمون آزمایشی شما به راحتی می‌توانید شرایط خود را با توجه به مدت آزمون و فرمت سئوالات ارزیابی کنید.


4- وجود پاسخنامه سئوالات در کتاب تافل

وجود پاسخنامه سئوالات در کتاب تافل، یکی از مهمترین مزایای یک کتاب خوب toefl است. زیرا در صورت خواندن سئوالات و ندانستن پاسخ، به راحتی از پاسخنامه کمک گرفته و با اطمنیان بیشتری ایرادات خود را رفع خواهید کرد.


بهترین منابع آزمون تافل در سال 2017

the Official Guide to the TOEFL

منابع آزمون تافل official toefl

the Official TOEFL IBT test

منابع آزمون تافل official toefl tests

essential words for the toefl – Barrons

منابع آزمون تافل Barrons

princeton review’s cracking the TOEFL IBT

منابع آزمون تافل princeton review

kaplan’s TOEFL IBT premier

منابع آزمون تافل kaplan


لازم به ذکر است جزئیات بیشتر در مورد این منابع تافل در جلسات آتی توضیح داده خواهد شد. این مطالب برگرفته از مقاله‌ای تحت عنوان بهترین کتابهای آمادگی برای آزمون تافل در سال 2017 از سایت www.prepscholar.com بطور خلاصه برداشته شده است.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    ممنون از معرفیتون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش ریدینگ در آزمون تافل TOEFL iBT Readingریدینگ در آزمون تافل TOEFL iBT Readingآزمون تخصصی TOEFLآزمون تافل چیست what is toeflآزمون تافل چیست؟آزمون تخصصی TOEFL