منابع آزمون آیلتس

آزاده میردار
توسط

منابع آزمون آیلتس

منابع آزمون آیلتس ielts references

منابع آزمون آیلتس یکی از سئوالات رایج متقاضیان این آزمون می‌باشد. اگر علاقمند به شرکت  در آزمون آیلتس هستید حتما بدنبال منابع معتبری هستید. در این پست تعدادی از منابع مهم معرفی می‌شود و در جلسات آتی به بقیه منابع آزمون آیلتس خواهیم پرداخت


آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس به انگلیسی با علامت اختصاری IELTS شناخته شده است.  این آزمون مخفف عبارت The International English Language Testing System می‌باشد. آیلتس به عنوان یک سیستم آزمون بین‌الملی زبان انگلیسی،در فارسی ترجمه می‌شود. آزمون ielts یک آزمون مهارتی است، برای افرادی که قصد تحصیل یا کار و اقامت در کشورهای انگلیسی زبان دارند موظف هستند در این آزمون شرکت کنند. نمره آزمون آیلتس از 1 تا 9 تعیین می‌شود. بالاترین امتیاز 9 و پایین‌ترین 1 است. توجه به منابع آزمون آیلتس به درستی در موفقیت داوطلبان بسیار پراهمیت است. برای کسب اطلاعات بیشتر به آزمون آیلتس چیست؟ مراجعه کنید.


آزمون آیلتس شامل چه نکاتی است؟

آزمون آیلتس شامل چه نکاتی است؟ پرسشی است که به نکاتی مثل بخش‌های مختلف آزمون، مراکز آیلتس، مهارت‌های آموزشی و… می‌پردازد.

مهمترین شرط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا در بیشتر دانشگاههای دنیا داشتن مدرک آیلتس است. طراحی این آزمون از شوی سه مرکز آیلتس استرالیا، دانشگاه کمبریج، و British Council انجام می‌شود. نمره‌ی پذیرش این آزمون در دانشگاههای آکسفورد و هاروارد حداقل نمره 7 می‌باشد. امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان بهره می‌برد. چهار مهارت Writing، Reading ،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. این مهارتها را می‌توان در منابع معتبر آزمون آیلتس بررسی و به متقاضیان آزمون آموزش داد.

 


منابع آزمون آیلتس

در زمینه منابع آزمون آیلتس، سالانه مقالات و کتب مختلفی درباره روش مطالعه آزمون‌های مرتبط با آزمون‌های انگلیسی (IELTS-TOEFL iBT) در سرتاسر دنیا ارائه می‌شود. این آزمونها گاها باعث ایجاد نگرانی و سردرگمی‌های فراوان برای داوطلبان این آزمون‌‌ها شده است.لذا منابع آزمون آیلتس در ادامه توسط اساتید طلوع کمبریج معرفی می‌شود.طبقه‌بندی این بخش ‌ها از پایه تا پیشرفته است.

English File-Beginner

English File-Beginner نکات پایه‌ای گرامر و مکالمه به طور کلی مبانی اولیه زبان انگلیسی در این کتاب آموزش داده می‌شود.

Key Objective

Key Objective کتابی است که نسبت به منبع قبلی به نکات آموزشی تمرکز بیشتری دارد. در این منبع لغات بیشتر و جملات با ساختار پیچیده‌تری نسبت به مرحله قبلی ارائه می‌شود.

Complete IELTS 5-6.5

بخش اولیه و پایه‌ای آزمون آیلتس با تدریس کتاب Complete IELTS 5-6.5 آغاز می‌شود. با گذراندن این دوره و اطلاعات از منبع آیلتس، داوطلب نمره 6 را کسب می‌کند.

Complete IELTS 6.5-7.5

Complete IELTS 6.5-7.5 در این مرحله با گذراندن این بخش از منابع مطالعاتی زبان آموزان می‌توانند نمره 7 را کسب نمایند. منابع شنیداری در این قسمت قوی بوده که تسلط بر تمام بخش‌های آن می‌تواند لزوما به معنای کسب نمره 7 و یا بالاتر در آزمون شود.

Cambridge IELTS Tests

Cambridge IELTS Tests تست‌های اصلی و کاملا استاندارد کتاب‌های دانشگاه کمبریج برای آزمون آیلتس در کتاب‌های دوازده جلدی این دانشگاه که معمولا بصورت سالانه عرضه می‌شود، وجود دارد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    سپاس که معرفی کردید ای کاش لینک دانلود یا امکان خرید هم میذاشتید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نمونه سوال آیلتسنمونه سوال آزمون آیلتس 2017آزمون تخصصی IELTSآزمون آیلتس چیست؟ ielts testآزمون آیلتس چیست؟آزمون تخصصی IELTS