معنی Wikipedia به فارسی

آزاده میردار
توسط

معنی Wikipedia به فارسی

درباره معنی Wikipedia به فارسی

معنی Wikipedia به فارسی را با توضیحاتی بیشتر از سایت ویکی پدیا برای شما آماده کردم. حتما نام ویکی پدیا را زیاد شنیده‌اید. پس بهتر است کمی هم به اطلاعات خود در این زمینه اضافه کنید. آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی طلوع کمبریج آماده ارایه خدمات ویژه است. با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

معنی Wikipedia به فارسی

معنی Wikipedia به فارسی چیست ؟ ویکی پدیا دانشنامه encyclopedia آنلاین رایگان است. این دانشنامه open content است. توسط تلاش مشترک یک جمعی از کاربران شناخته شده به عنوان Wikipedia ایجاد شده است. هر شخصی که در سایت Wikipedia ثبت نام کند، می تواند یک مقاله برای انتشار ایجاد کند. البته برای ویرایش مقالات لازم نیست ثبت نام کنید.

Wikipedia دانشنامه آنلاین

What is Wikipedia used for?Wikipedia is a free, open content online encyclopedia created through the collaborative effort of a community of users known as Wikipedians. Anyone registered on the site can create an article for publication; registration is not required to edit articles.

نام سایت ویکی پدیا از ویکی wiki، یک برنامه سرور است. این برنامه هر کسی را قادر به ویرایش محتوای وب سایت از طریق وب خود می کند.

معنی wiki چیست

ویکی معمولاً به انواعی از تارنما‌ها گفته می‌شود که به تمام بازدیدکنندگانش (حتی گاه، بدون نیاز به نام‌نویسی در تارنما)، اجازهٔ ویرایش، افزودن یا حذف نوشته‌ها را می‌دهد. معمولاً در ویکی‌ها متن‌ها با استفاده از یک زبان نشانه‌گذاری ساده نوشته می‌شوند. در حالیکه با کمک یک ویرایشگر متن غنی قابل ویرایش است.

در ادامه سوال معنی Wikipedia به فارسی بهتر است به نرم افزارهای ویکی اشاره کنیم.

به نرم‌افزارهای ویکی که پایهٔ چنین تارنماهایی را ممکن می‌سازند، موتور ویکی گفته می‌شود. موتور ویکی، یک سامانه مدیریت محتوا است که ساختار غیرمستقیم کمی دارد. کاربران می‌توانند بسته به نیازشان با تمام قسمت‌ها مستقیماً کار کنند. تفاوت این سامانهٔ مدیریت محتوا با سایر سامانه‌ها، ازجمله وبلاگ‌ها، این است که در ویکی ایجاد محتوا بدون مالک یا رهبرِ تعریف‌شده انجام می‌گیرد. ساختار غیرمستقیم کمتری وجود دارد. بنابراین، ساختار در ارتباط با نیازهای کاربران است.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

 با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می‌کند

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش مکالمه سه دوست در رستوران در زبان انگلیسیمکالمه سه دوست در رستوران در زبان انگلیسیمکالمه مقدماتیآموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی متوسطهمکالمه مقدماتی