معنی cap در انگلیسی اسلنگ 2020

آزاده میردار
توسط

معنی cap در انگلیسی اسلنگ 2020

معنی cap در انگلیسی اسلنگ 2020 از جمله درس‌های آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته است. در طلوع کمبریج مشاورین ما برای زبان آموزانی که در کوتاهترین زمان نیاز به یادگیری مکالمه دارند، برنامه ویژه‌ای تدارک دیده‌اند، کافیست با ما در تماس باشید.

معنی cap در انگلیسی اسلنگ 2020

معنی cap در انگلیسی اسلنگ 2020 چیست؟ این روزها جوانان زیاد از این اصطلاح ساده استفاده می‌کنند. البته به یکی از اصطلاحات روزمره 2020 تبدیل شده است.

اصطلاح To cap در اصل به معنی دروغ گفتن است. این عبارت خاص می‌تواند در شرایطی که شخص دچار شک و تردید است به کار برده شود. مثلا شخص می‌گوید: (“he’s capping”) یا اینکه می‌خواهید شخصی را متقاعد کنید که صحبت شما قانونی و دور از دروغ است. پس می‌گویید: (“no cap”).

البته یک حرکت دیگر که امروزه در چت و شبکه‌های اجتماعی خیلی رایج است؛ به کار بردن شکل دیگری از کلمه cap است. اگر احساس می‌کنید که دوست شما حقیقت را نمی‌گوید، می‌توانید از اموجی cap یا همان کلاه بیسبال استفاده کنید. کافیست این اموجی 🧢 را ارسال کنید تا پیام خود را به شخص مقابل خود انتقال دهید.

در ادامه این اصطلاح را در urban dictionary جستجو کردیم.

cappingA term used to describe when someone is saying something that is either false, seems false or is highly opinionated.

friend:”damn that girl is fine!”
you:”hell nahyou’re ( no way ) capping! shes ugly as fuck!”

دوست: “لعنت به آن که دختر خوب است!”
شما: به هیچ وجه دروغ نگو. اون لعنتی زشت است.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 1 (1 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
  • زبان آموز
    ژارا

    سلام
    برای شما خانم محترم آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم. از سایت شما بسیار استفاده میکنم. پیدا است که نتیجه زحمت و تلاش بک بانویی مثل شما است.

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

معنی Retweet در انگلیسی روزمرهمکالمه پیشرفتهhope و desires در زبان انگلیسیمکالمه پیشرفته