معراج مسیح به زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

معراج مسیح به زبان فرانسه

معادل معراج مسیح به زبان فرانسه

می‌دانید معادل معراج مسیح به زبان فرانسه چه می‌باشد؟ یکی دیگر از روزهای تبریک گفتن در فرانسه روز معراج مسیح است. آیین‌های خاص در هر زبان و فرهنگ، مثل عید ملی و دیگر جشنها، رسوم ویژه‌ای دارد. ساده‌ترین قدم در یادگیری زبان خارجی، شناخت این روزها و تبریک گفتن به دیگران است. اگر به فرانسه سفر می‌کنید و در روز معراج مسیح در آنجا بسر می‌برید تبریک گفتن را فراموش نکنید.


جشن معراج مسیح به زبان فرانسه

جشن معراج مسیح به زبان فرانسه چیست؟ یکی از روزهای تعطیل رسمی Christian holiday در مذهب مسیح و در کشورهای فرانسوی روز معراج مسیح است. معادل معراج مسیح در زبان فرانسه ascension است. معنی ascension در انگلیسی going up است

جشن عروج  که با نام‌ پنج‌شنبه عروج یا روز معراج نیز نامیده می‌شود، جشنی است که با هدف گرامیداشت عروج کالبد عیسی مسیح به ملکوت برگزار می‌شود. این جشن یکی از آیین‌های سراسری کلیساهای مسیحیت است و از این نظر در رده آیین‌های عید پاک، آیین گرامیداشت مصائب مسیح قرار دارد. روز عروج به‌طور سنتی در یک پنج‌شنبه، چهل روز پس از عید پاک برگزار می‌شود، هرچند برخی کلیساها مراسم را به یک شنبه بعد از آن منتقل کرده‌اند.


Ascension

معراج مسیح


NOUN

1. The action of rising to an important position or a higher level.

‘his ascension to the presidency’
صعود او به سمت ریاست جمهوری

تدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه تدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش دانش زبان فرانسه زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (7 امتیاز دهی)
نمایش 8 دیدگاه
 • زبان آموز
  afsaneh

  🙁

 • زبان آموز
  elham

  داستان معراج رو همراه با معنی و علت جشن گرفتنش رو بزارید.لطفا

 • زبان آموز
  parvin

  مر30

 • زبان آموز
  samira

  جشن عروج (انگلیسی: Feast of the Ascension) که با نام‌های پنج‌شنبه عروج، پنج‌شنبه مقدس یا روز معراج نیز خوانده می‌شود، جشنی است که با هدف گرامیداشت عروج کالبد عیسی مسیح به ملکوت برگزار می‌شود. این جشن یکی از مراسم‌های سراسری کلیساهای مسیحیت است (در تمام جهان جشن گرفته می‌شود) و از این نظر در رده آیین‌های عید پاک، مراسم نکوداشت روز نزول روح‌القدس بر حواریون و آیین گرامیداشت مصائب مسیح قرار دارد. روز عروج به‌طور سنتی در یک پنج‌شنبه، چهل روز پس از عید پاک برگزار می‌شود، هرچند برخی کلیساها مراسم را به یک شنبه بعد از آن منتقل کرده‌اند.

 • زبان آموز
  mitra

  خیلی متن جالبی بود لطفا یه مقدار از تاریخچه اتفاق هم بگید که مطلب جذابتر و به یادموندنی تر بشه

 • زبان آموز
  akram

  متن خوبی بود ولی مورد توجه من قرار نگرفت امیدوارم موفق باشید هر جا که هستید

  • زبان آموز

   سپاس. هدف از تولید این محتواها معرفی تنها یک عبارات به زبان فرانسه است. در کنار آن شما با اطلاعات محدودی از آن کلمه مورد نظر مثل « معراج مسیح » نیز آشنا شوید.

 • زبان آموز
  sara

  فرانسوی ها هم چه افکار پوسیده و فاجعه ای دارن خدایا شکرت که از بلاد کفر نیستیم

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

معادل روز کارگر به زبان فرانسهروز کارگر به زبان فرانسهمکالمه زبان فرانسه در سفرمعادل با بهترین آرزوها به زبان فرانسهبا بهترین آرزوها به زبان فرانسهمکالمه زبان فرانسه در سفر