مدرک تافل

آزاده میردار
توسط

مدرک تافل

درباره مدرک تافل

مدرک تافل چیست؟ تافل آزمونی انگلیسی است که به صورت سالانه در کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود. هر سال بیشتر از یک میلیون متقاضی شرکت کننده در این آزمون موفق به کسب نمره می‌شوند و مدرک تافل را کسب می‌کنند.

مدرک تافل چیست؟

مدرک تافل چیست؟ شاید پرسشی است که بارها به ذهن شما رسیده‌ است. وقتی شما در این آزمون شرکت می‌کنید، نمره قبولی را در غالب کارنامه دریافت می‌نمایید. اما قبل از هر چیز بهتر است بدانیم تافل چیست و هدف و روش‌های برگزاری toefl را شرح دهیم. TOEFLمخفف عبارت Test Of English as  a Foreign Language به معنای ( آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی ) است که با قبول شدن شما در این آزمون شانس پذیرش و مهاجرت شما به دیگر کشورها و دانشگاه‌های خارجی را چند برابر می‌کند.

مدرک تافل علاوه بر اینکه امکان ادامه تحصیل در کشورهای پیشرفته صنعتی را برای شما فراهم می‌آورد در داخل کشور هم با کمک این مدرک براحتی می‌توانید دانش زبان انگلیسی خود را بالا برده ضمنا در مراکز خاص اداری و آموزشی مدرک تافل قابل ارائه می‌باشد.


هدف از برگزاری آزمون تافل

به راستی هدف از برگزاری آزمون تافل چیست؟ جالب است بدانید امتحان تافل از سال 1963 توسط خدمات سنجش تحصيلي ETS دانشگاه پرينستون برگزار می‌شود.

بسیاری از مراکز آکادمیک و آموزش عالی این آزمون را بهترین معیار در گزینش جهت پذیرش داوطلبان رشته‌های مختلف خود می‌شناسند.

شرکت در آزمون تافل در داخل و خارج از کشور بسیار ساده بوده متقاضی قادر خواهد بود هر زمان و مکانی که علاقه داشته باشد در این آزمون شرکت کند. هزینه آزمون تافل نسبت به آزمون های دیگر انگلیسی تقریبا مناسب است و کل مهارتهای آزمون در یک جلسه مورد سنجش قرار می‌گیرد.

روش های برگزاری آزمون تافل

روش‌های برگزاری آزمون تافل به سه شیوه کاغذی، کامپیوتری و آزمون کلی موسسات برگزار می‌شود. مهارت‌های زبان انگلیسی شرکت‌کنندگان در چند بخش listening شنیداری، grammar ساختاری، reading comprehensionدرک مطلب و  writing نگارش سنجیده می‌شود.

سوالات آزمون تافل حدودا 140 تا 150 پرسش است. تمامی سوالات به صورت آکادمیک مطرح می‌شود. ارزیابی به صورت منصفانه و کاملا فنی صورت می‌گیرد و نظرات شخصی در بررسی نتایج آزمون شرکت‌کنندگان مداخله ندارد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای نتایج آزمون تافلنتایج آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFLمحتوای آموزش مهارت خواندن آزمون تافلآموزش مهارت خواندن آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFL