متن‌های پیچیده بخوانید

آزاده میردار
توسط

متن‌های پیچیده بخوانید

در تافل متن‌های پیچیده بخوانید

متن‌های پیچیده بخوانید یکی دیگر از استراتژی‌های موفقیت آمیز در تافل این تکنیک است. آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی را در طلوع کمبریج تمرین کنید. برای آمادگی در این آزمون‌ها پیشنهاد می‌کنیم با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

درس گذشته: استراتژی مهارت خواندن در تافل

متن‌های پیچیده بخوانید در آزمون تافل

حتما این جمله را بارها شنیده‌اید. خواندن متون سنگین برای آماده شدن در آزمون تافل یکی از پیشنهادات اساتید در طلوع است.
بهترین روش برای ارتقا مهارت خواندن اینست که تا آنجا که ممکن است متن‌های انگلیسی بخوانید. بدین شکل، شما نه تنها دامنه لغت و دانش گرامر خود را ارتقا می‌دهید، بلکه متوجه می‌شوید که بحث‌های مختلف چه ساختاری دارند. در نهایت آنها را برای خواندن جذاب می‌کنید.


پیشنهاد می‌کنیم روزنامه‌های مشهور را بخوانید. مجله‌ بخوانید. گزارشات روزمره بهترین نمونه‌ها برای شروع هستند. نمونه‌های مورد نظر روزنامه تایمز نیویورک، آتلانتیک، اکونومیست، دیسکاور و نیچر است.

همان‌طور که می‌خوانید، مطمئن باشید که نکته اصلی متن را درک می‌کنید. قصد نویسنده را در ارائه مطلب می‌فهمید. شما باید بتوانید مشخص کنید که نویسنده چه نوع انتقال و الگوهای سازمان‌یافته‌ای برای ارائه آشکار و موثر افکارش بکار می‌گیرد. پس فراموش نکنید متن‌های پیچیده بخوانید تا بتوانید نمره مورد دلخواهی در آزمون بگیرید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش استراتژی مهارت خواندن در تافلاستراتژی مهارت خواندن در تافلآزمون تخصصی TOEFLآموزش پیدا کردن شاهد یا Evidence در متن انگلیسیپیدا کردن شاهد یا Evidence در متن انگلیسیآزمون تخصصی TOEFL