كلاس زبان msrt

آزاده میردار
توسط

كلاس زبان msrt

آموزش در كلاس زبان msrt

كلاس زبان msrt این روزها یکی از دوره‌های پرطرفدار آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی است. گروه آموزش خصوصی طلوع کمبریج به همراه اساتید برجسته آزمونهای انگلیسی همواره بدنبال یافتن راهکارهای آموزشی جدید و زودبازده برای کسب نمره برتر شما عزیزان در این آزمون‌ها هستند. با گذراندن دوره‌های آموزشی و كلاس زبان msrt با ما شانس موفقیت در این آزمون را دو چندان کنید.

كلاس زبان آزمون msrt

كلاس زبان آزمون msrt چه نوع کلاسی است؟ این کلاس مختص متقاضیان شرکت در آزمون MSRT است. این آزمون تقریبا در هرماه از سال برگزار می‌شود. نمره آزمون ام اس آر تی به منظور ارایه به مراکز دانشگاهی و آموزشی در ایران می‌باشد. شرکت در امتحان msrt محدودیت خاصی ندارد. اگر در یک دوره قبول نشدید می‌توانید در دوره بعدی شرکت و ثبت نام نمایید. البته در صورتی که نمره آزمون شما بالاتر از 75 شود تا یک سال از شرکت در آزمون منع می‌شوید. مراکز دانشگاهی ایران حداقل نمره 70 را تایید می‌کنند.

كلاس زبان msrt در طلوع کمبریج بطور خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. زبان آموزان با توجه به سطح دانش انگلیسی خود مورد ارزیابی و تعیین سطح قرار می‌گیرند. دوره‌ها معمولا حداقل 6 ماه تا یک سال طول می‌کشد. در صورتی که در آزمون‌های آزمایشی مرتبط با كلاس زبان msrt نمره مطلوب و عالی را کسب نمایید شما آماده خواهید بود تا در این امتحان شرکت نمایید.

داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام در آزمون در سایت msrt-exam.saorg.ir در روزهای اداری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 در سامانه پروفایل بسازند ضمنا” در روز اول ثبت نام از ساعت 9 الی 11 به علت ثبت نام داوطلبان امکان ساخت و یا ویرایش پروفایل جدید نمی‌باشد پس پیشنهاد می‌شود نسبت به ساخت پروفایل خود در روزهای قبل از ثبت اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جزییات كلاس زبان msrt با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    آرمان

    دستتون درد نکنه که در مورد این آزمون نکاتی رو گفتید
    امیدوارم آموزش تصویری و ویدئویی مراحل ساخت پروفایل در سایت سامانه آزمون زبان MSRT را هم بسازید
    بازم تشکر

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش msrt چیستmsrt چیستآزمون تخصصی MSRTبررسی منابع دکترای ام اس ار تیآزمون تخصصی MSRT