قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

آزاده میردار
توسط

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

اعلام قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران در طلوع کمبریج به چه شکل تعیین می‌شود؟ کلاس‌ها چطور تحت نظارت مدیریت آموزشی قرار دارد؟ در این پست تلاش می‌شود به این سئوالات پاسخ داده شود. ضمنا خبر خوب که کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال غرب تهران نیز برای زبان آموزان این منطقه بطور جداگانه در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی تضمینی با شماره های روی صفحه تماس بگیرید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران بسته به نوع کلاس و تعداد زبان آموزان برنامه‌ریزی می‌شود. کلاس‌هایی که تعداد زبان‌آموزانشان بیشتر باشد مسلما قیمت کمتر است. هدف از ارایه پست حاضر با عنوان قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران آشنایی بیشتر متقاضیان شرکت در کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و فرانسه است.

گروه آموزش زبان طلوع کمبریج با سالها تجربه مفید در عرصه آموزش زبان‌های خارجی توانسته با تکنیک و متدهای مدرن و به روز در زمینه یادگیری زبان دوم با روش‌های ساده، عملی و آسان، یادگیری زبان را برای زبان آموزان فراهم نماید.

مجموعه طلوع آموزش زبان انگلیسی و آموزش زبان فرانسه همچنین آماده سازی برای آزمونهای تخصصی زبان را با روشی نوین در منزل، دفتر یا محل کار شما با مدیریت خانم میردار و با کمک اساتید حرفه‌ای و با سالها تجربه در حیطه آموزش زبان برگزار می کند:

دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی و فرانسه و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران را در بخش بعدی توضیح داده می‌شود:

  • دوره های کوتاه مدت آماده‌سازی آزمون‌های انگلیسی و فرانسه: TEF ,IELTS, TOEFI, TOLIMO ,EPT, MSRT, GRE, , TCF, و ….
  •  مکالمه انگلیسی و فرانسه برای کودکان و بزرگسال از پایه تا پیشرفته،
  •  ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فرانسه
  •  ترجمه شفاهی
  •  مکالمات بازرگانی و تجاری ویژه تجار
  •  گرامر، دروس مدرسه و دانشگاه

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران بر اساس سطح زبان آموز از جلسه ای 90 هزارتومان به مدت 1.5 ساعت کلاس برگزار می‌شود.

کلاسهای آموزش زبان انگلیسی برای یک دوره 35 جلسه ای قرارداد بسته می‌شود.  شهریه به شکل اقساط دریافت می‌گردد. نحوه پرداخت به شکل توافقی است. در صورت عدم رضایت زبان آموز استاد جایگزین انتخاب می‌شود. در این مورد بابت جلسات ( تا 3 جلسه) شهریه‌ای دریافت نمی‌شود. پیگیری مدیریت آموزشی و همکاران در طول دوره کاملا دقیق و به شکل منظم انجام می‌شود. زیرا اعتقاد داریم نتیجه درست مهم ترین تبلیغ برای ماست. در صورت نیاز جلسات فوق العاده برقرار می‌شود.  قیمت این نوع کلاسها خیلی پایین‌تر از شهریه اصلی است. این جلسات اصولا جهت چک کردن زبان آموز و محک زدن او نیز معیار خوبی بنظر می‌رسد. نهایتا عدم پیشرفت زبان آموز توسط مشاورین بررسی می‌شود تا رضایت او بطور کامل برآورده شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش جملات انگلیسی در مصاحبه شغلی و تجاریجملات انگلیسی در مصاحبه شغلی و تجاریمکالمه پیشرفتهدرس مکالمه بین دو نفر به زبان انگلیسیمکالمه بین دو نفر به زبان انگلیسیمکالمه پیشرفته