فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس 

آزاده میردار
توسط

 فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس 

آموزش فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس

آیا تابحال به فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس فکر کرده‌اید؟ اگر قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید؛ پست امروز را بخوانید. برای آمادگی در آزمونهای تخصصی زبان با ما تماس بگیرید. بهترین روش یادگیری آیلتس را در طلوع کمبریج بیابید. اگر در تهران به سر می‌برید تدریس خصوصی آیلتس در تهران را از یاد نبرید.

فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس IELTS Tips

فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس چیست؟ قبل از اینکه به دنبال بهترین کلاس آیلتس در تهران باشید درس امروز را بخوانید.

نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنید

نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنید. این مساله یکی از فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس است. برای اینکه در امتحان آیلتس نمره منفی نگیرید، روی نقاط قوت و ضعف خود حسابی کار کنید. مثلا اگر سرعت خواندن شما پایین است روی reading بیش از سه مهارت دیگر، writing, listening and speaking کار کنید.

داشتن برنامه دقیق مطالعاتی 

داشتن برنامه دقیق مطالعاتی یکی از فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس است. Have a Study Plan همیشه با برنامه کار کنید. برنامه مدون شما باید بر اساس نقاط قوت و ضعف خود طراحی شده باشد.

 

مطالعه منابع Study the Material

در یک دوره آمادگی آیلتس به‌شکل خصوصی شرکت کنید. این دوره‌ها شما را کاملا با فوت و فن آیلتس آشنا می‌کند. معلم خصوصی شما حتما با تجربه باشد تا بتواند بر اساس نقاط قوت و ضعف شما و بر اساس زمانی که دارید برای شما برنامه‌ ریزی دقیق و درستی انجام دهد و حتما این دوره را برای شما تضمین کنند.

 

آنقدر تمرین کنید تا اعتماد به نفس شما بالا برود

افرادی که از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند، با تمرین برنامه‌ریزی شده اعتماد به نفس خود را تقویت می‌کنند. دوستی پیدا کنید که مثل شما در حال آماده‌شدن برای امتحان آیلتس باشد. از این فرصت طلایی حداکثر استفاده را برای تقویت اسپیکینگ خود بکنید. از مجلات انگلیسی و متن های متفاوت در روزنامه یا کتاب‌های خواندن برای امتحان reading بهره ببرید. هر شب فیلم انگلیسی ببینید. اخبار گوش کنید. از آهنگ‌های انگلیسی مورد علاقه‌تان، بخصوص آهنگ‌های ملایم لذت ببرید. ( در مورد فیلم انگلیسی از نگاه کردن فیلم‌های کلاسیک پرهیز کنید. چون آنها شما را با کلمات و اصطلاحاتی آشنا می‌کنند که خیلی کاربردی و امروزی نیستند). شما باید بتوانید محیطی انگلیسی برای خود فراهم کنید. در واقع، شما باید با این زبان زندگی کنید.

 

تمرین فشرده Practice Under Time Pressure

تمرین فشرده داشته باشید. گفته می‌شود بهترین روش برای آمادگی آیلتس مطالعه زبان به شکل انفجاری است. شما باید در جلسه‌ای به‌ مدت 2 ساعت و 45 دقیقه ( مثل روز امتحان) تست بزنید. این کار به شما احساس حضور در جلسه برای تست شدن 3 مهارت: writing, listening and speaking را می دهد. بنابراین، هر چه شما بیشتر بر اساس شرایط روز امتحان تمرین کنید. با این فشار امتحان را برای خود بیافرینید. با کمک این روش موفقیت شما در روز امتحان آیلتس بیشتر تضمین می‌شود.

وب‌سایت‌های رسمی آیلتس را چک کنید

وب‌سایت‌های رسمی آیلتس را چک کنید. زیرا بهترین منبع اطلاعات برای داوطلبین آیلتس هستند. چون شما می‌توانید راجع به قوانین و مقررات امتحان و فرمت امتحان بخوانید. از توصیه‌ها و منابع امتحان آیلتس مثل کتابها، امتحان‌ها و ویدیوهای وب‌سایت‌ها بهره‌مند شوید.

چک کردن محل امتحان Check the Location of the Exam

چک کردن محل امتحان مهم است . زیرا شما باید به موقع خود را به جلسه امتحان برسانید. حتما نقشه محل امتحان را داشته باشید.

 امتحان دادن Take the Quiz

امتحان‌های کوییز ( امتحان‌های کوتاه) بدهید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای آمادگی در آیلتس تضمینیآمادگی در آیلتس تضمینیآزمون تخصصی IELTSآموزش نحوه‌ی تدریس اسپیکینگ آیلتسنحوه‌ی تدریس اسپیکینگ آیلتسآزمون تخصصی IELTS