فروتن به زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

فروتن به زبان انگلیسی

فروتن به زبان انگلیسی از سری دروس آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی است. با معرفی کلمات مهم و کلیدی، سعی داریم در بهبود مهارت کلامی انگلیسی شما کمک کنیم. یادگیری واژگان با کمک جمله، انگیزه بیشتری را در زبان آموزان ایجاد می‌کند. با شرکت در کلاس‌های خصوصی زبان طلوع کمبریج یادگیری زبان را آسان‌تر تجربه کنید.

فروتن به زبان انگلیسی

فروتن به زبان انگلیسی چه معادلی دارد؟ تمرین‌های درک مطلب واژگان در انگلیسی کمک می‌کند همزمان دایره لغات و درک مطلب و خواندن زبان آموز تقویت شود. هر وقت کلمه‌ای را در متن حفظ کردید یا به ذهن سپردید، بدانید در مسیر درست یادگیری زبان قرار دارید. در متن زیر به کلمه فروتن و به مفهوم آن پرداخته است.

unassuming
فروتن


An unassuming person is awesome but does not go around bragging about it. In fact, she might not even know that she’s so awesome. A girl might be a great artist, but is unassuming about her skill.


یک فرد فروتن محشر است اما حتی به این خصوصیت او نمی‌نازد. در واقع، ممکن است که او حتی نداند که حیرت‌آور است. یک دختری ممکن است نقاش باشد، اما او راجع به مهارتش فروتن باشد.سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مکالمه خبر خوب در زبان انگلیسیمکالمه مقدماتیمکالمه هدیه تولد در زبان انگلیسیمکالمه مقدماتی