فرادرس در زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

فرادرس در زبان انگلیسی

آموزش فرادرس در زبان انگلیسی به چه مواردی می‌پردازد؟ آموزش عمومی و تخصصی زبان انگلیسی در حیطه ابتدایی تا پیشرفته از جمله مواد آموزشی قابل فروش در این مرکز است.

فرادرس در زبان انگلیسی در غالب جزوه و به صورت بسته‌های آموزشی به همراه پرداخت هزینه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در ادامه به طور خلاصه به معرفی این مرکز می‌پردازیم.

فرادرس یک سازمان آموزشی است. از طریق وب سایت خود حدود 10 سال به آموزش آنلاین مشغول است. با بیش از 2000 عنوان و هزاران ساعات آموزش ویدئویی به عنوان یکی از سایتهای پربازدید و فعال در ایران مطرح شده است.

این مرکز با بیش از 1300 مدرس در زمینه‌های مختلف علمی و فنی از جمله آمار و داده‌کاوی، هوش مصنوعی، برنامه‌نویسی، طراحی و گرافیک کامپیوتری، آموزش‌های دانشگاهی و تخصصی، آموزش نرم‌افزارهای گوناگون، دروس رسمی دبیرستان و پیش دانشگاهی، آموزش‌های دانش آموزی و نوجوانان، آموزش زبان‌های خارجی، مهندسی برق، الکترونیک و رباتیک، مهندسی کنترل، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، مهندسی معماری و مهندسی عمران توانسته بستری را فراهم کند.

با این هدف که افراد با شرایط مختلف زمانی، مکانی و جسمانی بتوانند با بهره‌گیری از آموزش‌های با کیفیت، به روز و مهارت محور همواره به یادگیری بپردازند. حدود 400 هزار کاربر و دانشجو در حال حاضر از سایت آموزشی آنلاین فرادرس بهره می‌برند.

اگر مایلید آموزش مکالمه زبان انگلیسی را با کمک اساتید ماهر و زبده در کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج به روش آسان و متفاوت فراگیرید با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می‌کند.

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

بیتوته به انگلیسیآموزش زبانکلاغه برام خبر آورد در انگلیسیآموزش زبان