عید ملی به زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

عید ملی به زبان فرانسه

آموزش عید ملی به زبان فرانسه

عید ملی به زبان فرانسه ، قرار است علاوه بر ذکر معادل این عبارت، کمی از مجموعه فعالیتهای مردم فرانسه در روز ملی یا همان عید ملی صحبت کنیم. پس اگر در این تاریخ در فرانسه هستید بازدید از قلعه باستیل و رفتن به مراسم را فراموش نکنید.


معادل عید ملی به زبان فرانسه

معادل عید ملی به زبان فرانسه چیست؟ عید ملی یا روز ملی در فرانسه جزء جشن‌های ملی در این کشور است. جشن روز ملی فرانسه یا La fête nationale française که معروف به روز باستیل نیز است، جزء تعطیلات رسمی فرانسه است. در این روز مردم فعالیت‌های مختلف مثل تبریک گفتن و شادی کردن می‌پردازند. این جشن به یادبود حمله به باستیل و شروع جنبشی که به انقلاب کبیر فرانسه منجر شد. قلعه باستیل دارای زندانی در پاریس بود که در 14 جولای انقلابیون علیع لوئی شانزدهم قیام کردند و قلعه به دست مردم فتح شد.


عبد ملی

Fête Nationale


در این روز جشن و یک سری فعالیت‌های نظامی و رژه به شکل نمادین برگزار می‌شود. در شب جشن آتش بازی و کلی برنامه تفریحی به نمایش گذاشته می‌شود. برنامه ریزی جشن در این روز طوری است که ارتش فرانسه طی مراسم باشکوهی در طول خیابان شانزلیزه رژه می‌رود و در شهرهای مختلف فرانسه، مراسم آتش‌بازی در شب‌های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ ژوئیه راه‌اندازی می‌شود.


تدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (5 امتیاز دهی)
نمایش 6 دیدگاه
 • زبان آموز
  مهدی صالحی

  Fête یعنی عید این رو خودم کشف کردم 😎

 • زبان آموز
  samira

  عبد ملی چرا نوشتید خخخخخخخ

 • زبان آموز
  sara

  عید ملی همون کریسمس یا عید پاک؟؟؟؟

 • زبان آموز
  akram

  عید ملی مبارک

 • زبان آموز
  mitra

  این پست فقط یه کلمه آموزشی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم عبد ملی

  Fête Nationale

  بیشترش کنید

  • زبان آموز

   برای اطلاعات بیشتر به لینک های داخل متن مراجعه کنید.

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش تولدت مبارک به زبان فرانسهتولدت مبارک به زبان فرانسهمکالمه زبان فرانسه در سفرآموزش اشیای گم شده به زبان فرانسهاشیای گم شده به زبان فرانسهمکالمه زبان فرانسه در سفر