شخصی سازی برنامه مطالعاتی آزمون تافل

آزاده میردار
توسط

شخصی سازی برنامه مطالعاتی آزمون تافل

شخصی سازی برنامه مطالعاتی آزمون تافل به چه معنایی است؟ تا به حال به نقاط قوت یا ضعف خود در آزمونهای تخصصی زبان دقت کرده‌اید؟ در آزمون تافل ممکن است هر فردی مشکلاتی داشته باشد. در پست امروز ششمین استراتژی موفقیت آمیز در آزمون تافل را به شما معرفی می‌کنیم.

شخصی سازی برنامه مطالعاتی آزمون تافل

شخصی سازی برنامه مطالعاتی آزمون تافل بسیار حایز اهمیت است. Personalize Your Study Plan معمولا افرادی که برای تافل مطالعه می‌کنند، بر آنچه می‌دانند تمرکز می‌کنند. در ابتدا می‌گوییم نسبت به آنچه را نمی‌دانید متمرکز شوید. استفاده از این روش سبب می‌شود که شما وقت بیشتری بر نقاط ضعف خود بگذارید. بنابراین فرصت بهتری در اختیار دارید تا در بخش‌های مختلف تافل نمره بالا کسب کنید.

برخی از نقاط ضعف مختص شرکت کنندگان امتحان تافل به شرح زیر است:

ضعف محتوا

ضعف محتوا یا Content weaknesses به این معنی است که شما با ضعف محتوا دست و پنجه نرم می‌کنید. برای مثال، اگر شما با گرامر و کلمه تقلا می‌کنید، تمرین بیشتر در این بخش سبب می‌شود تا نمره تافل بیشتری بگیرید.


ضعف در فرمت

ضعف در فرمت Format weaknesses این ضعف‌ها با عوامل ساختاری تافل سر و کار دارد. بخصوص نوع سئوال. برای مثال، اگر شما به شکلی ثابت در بخش خواندن به سئوالات، جواب اشتباه می‌دهید، دقت کنید! لازم است که در این قسمت به طور جدی‌تری تمرین کنید.

استراتژی نقاط ضعف

این استراتژی Strategy weaknesses یعنی مشکل با یک رویکرد خاص یا مشکل با متد امتحان دادن. برای مثال، شاید در بخش ریدینگ وقت کم می‌آورید. یا اینکه نمی‌دانید چطور در بخش لیستنیگ بطور موثر بالا نت برداری کنید.

در شخصی سازی برنامه مطالعاتی آزمون تافل بهتر است به آیتم‌های بالا توجه کنید. هیچ یک از 4 مهارت نباید نمره تافل شما را پایین آورد. بنابراین سعی کنید بفهمید که برای چه چیزی در تافل تلاش می‌کنید. سپس آنقدر مطالعه و تمرین کنید تا ضعف شما تا آنجا که ممکن است به کمترین حد برسد. مطمین باشید این نقاط ضعف در نهایت بطور کامل برطرف می‌شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

چه وقت امتحان تافل بدهیم؟آزمون تخصصی TOEFLاستفاده از منابع تافل معتبرآزمون تخصصی TOEFL